Вимагали у лікаря $7 тис. неіснуючого боргу: у Києві затримали злочинну групу з "авторитетом" з Чернігівщини

18 января 2025

У Києві правоохоронці затримали зловмисників, які, за інформацією слідства, вимагали у лікаря 7 тисяч доларів неіснуючого боргу. Серед них – кримінальний авторитет із Чернігівщини.

Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції України. Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

"Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань у місті Києві та слідчі Печерського управління поліції, чернігівський авторитет разом зі своїми спільниками поставили потерпілого – столичного лікаря – на "лічильник" за вигаданий борг. Зловмисники навіть розіграли комбінацію, нібито один із фігурантів хоче допомогти лікарю владнати конфлікт та мирно вирішити ситуацію, але замість допомоги спільники побили його. Окрім цього, ще й приписали до суми "боргу" відсотки", – розповіли в пресслужбі.

Як зазначили в пресслужбі Департаменту стратегічних розслідувань НПУ, 9 січня поліцейські затримали організатора та двох учасників під час отримання 3 тисяч доларів США. Раніше вони отримали кількома траншами ще 1500 доларів.


Під час проведення низки обшуків правоохоронці вилучили: 37 900 доларів, 67 350 гривень, автомат АК, кілька десятків патронів калібру 5,45, комплектуючі до зброї та автомобілі, на яких пересувались фігуранти.


"Організатору та трьом членам угруповання вимагачів слідчі повідомили про підозру за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України – вимагання. Трьом підозрюваним уже обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, щодо четвертого спільника – вирішується питання", – додали в поліції.


Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві правоохоронці затримали двох зловмисників, які, за інформацією слідства, вимагали у чоловіка 12 500 доларів США неіснуючого боргу. У разі відмови вони погрожували розправою потерпілому.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Знімав "Битву екстрасенсів", "Х-фактор" та інші шоу: російські окупанти вбили експрацівника каналу СТБ 10 сентября 2025

Знімав "Битву екстрасенсів", "Х-фактор" та інші шоу: російські окупанти вбили експрацівника каналу СТБ Він був командиром

У Польщі розбився легкий літак: є жертви 10 сентября 2025

Після гасіння пожежі рятувальники виявили всередині літака два тіла. Причини трагедії з'ясовуються.

Білоруського агента-дипломата затримали в Польщі 10 сентября 2025

Ворожого агента вдалося затримати завдяки співпраці зі службами Румунії та Чехії, зауважив польський прем’єр Дональд Туск.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Регестратор 0.2
Регестратор

Отзывов: 1

Napas 420 5.0
Napas 420

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше