Виробництво брендової продукції в Україні

2 апреля 2024

Хто використовує брендування та для яких цілей?

Саме потенційні клієнти, а також їх увага до бренду визначає успішність бізнесу. Притягнути їх можна за рахунок грамотної та успішної маркетингової стратегії. Важливо, що пізнаваність обов'язково відзначається на всіх етапах існування бренду, через те, що це ефективний метод залучення замовників і покупців. В цьому випадку відбувається виготовлення пакетів з логотипом визначальною умовою в успішній реалізації всього маркетингового плану. 

Переваги такого підходу цілком очевидні:

 • пакети з логотипом – це недорога, ефективна та ненав'язлива реклама, яка працює кожен день, але платіть за неї один раз;
 • один пакет – це мінімум від 200 переглядів щодня, тому гарантована широка аудиторія;
 • можливість передавати потенційним покупцям головну інформацію, особливості та переваги співпраці;
 • у відомих компаній коефіцієнт довіри завжди вище;
 • Брендовані пакети – це корпоративний стиль, а його спостереження визначає солідність в очах потенційних клієнтів.

Дуже важливо відповідально підійти до реалізації логотипа на упаковці. Його якісне нанесення визначає кількість уваги, а також частоту користування.

Види продукції, які можна брендувати

На чому можна надрукувати логотип? Професіонали пропонують високоякісну повнокольоровий друк на будь-яких типах упаковки. В цьому випадку слід визначити напрямок діяльності компанії та замовити необхідні пакети. Магазин брендового одягу не буде упаковувати покупки в прозору «майку».

Які пакети краще брендувати:

 • Банан і петля.

Це презентабельна упаковка, тому брендується в першу чергу. Основна відмінність полягає в ручці: банан – прорубна, а петля – окремо припаюється.

 • Майка.

Ходовий варіант упаковки в продуктових магазинах. Витривалий і практичний, тому використовується повсюдно.

 • Біорозкладані кульки.

Турбота про екологію зараз особливо актуальна, тому компанія тільки має популярність, використовуючи подібні кульки.

Упаковочні пакети, сміттєві та інші типи брендуються вже за бажанням замовника, через те, що задоволена продукція бачить не таку велику кількість клієнтів.

Де можна розмістити свій логотип і як він виглядає?

Для чого потрібна брендована продукція? У першу чергу, щоб привернути увагу і розповісти про бренд. Саме тому логотип частіше всього розміщено на видному місці – середини пакета з обох сторін.

Залежно від напрямків діяльності компанії пакет можна стилізувати. Упевнені, в цьому випадку відпаде більшість питань: «Як підняти впізнаваність бренду?».

Красива картинка не виконує належної функції, якщо сам пакет буде неякісним. Користувачу потрібна міцна та універсальна упаковка, а значить, завантажувати продукцію слід у перевірених виробників з багаторічним досвідом. 

Що дає брендування пакетів:

 1. Можливість позначити потенційного клієнта не тільки з назвою, а й діяльністю та культурою компанії, її цінностями та пріоритетами.
 2. Перевірені рекомендації від діючих покупців. Користувач такого кулька показує оточенню, що довірився бренду та отримав бажане.
 3. Корпоративна культура, частиною якої може стати не тільки працівник, але й кожен клієнт.

Пакети з логотипом – світова практика і великих корпорацій, і невеликі рішення для приватного бізнесу.

Як замовити виготовлення пакетів зі своїм логотипом?

Це дуже просто для кожного клієнта, якщо співпрацювати з МПАК. Фахівці торгової марки допоможуть з розробкою фірмового дизайну, логотипу або символіки, підберуть кращий матеріал.

Остається тільки зв'язуватися за вказаними на сайті контактами для отримання повноцінної консультації. Кваліфіковані менеджери розкажуть про всі особливості та нюанси, що істотно спростить замовлення. Для зручності зв'язку присутні всі канали зв'язку: месенджери, повідомлення через телефон, електронна пошта і т.д.

 МПАК – це можливість виготовляти пакети з логотипом саме під запити вашого бізнесу, підвищуючи довіру та лояльність покупців.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Екологічний аспект будівництва залізничних колій: виклики та рішення 10 апреля 2024

Чи замислювались ви коли-небудь над тим, що стоїть за будівництвом залізничних колій? Можливо, на перший погляд, це здається лише про процес укладання шляхів та встановлення сигналів

Як правильно обрати футбольні «сороконіжки»? 10 апреля 2024

Футбол – інтернаціональний вид спорту, який об'єднує практично всіх, оскільки важко знайти тих, хто хоча б не знав, у чому полягає сенс гри і як у неї грають

Как производят двухслойные одноразовые стаканы? 9 апреля 2024

Бумажные стаканы стали незаменимым атрибутом современной индустрии общественного питания и массовых мероприятий. Благодаря их уникальным свойствам они прочно завоевали популярность среди потребителей

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

 • Авто
 • Одяг / аксесуари
 • Роботодавці
 • Інше