3 октября 2019

STX Entertainment опубликовала трейлер нового фильма "Джентльмены" режиссера Гая Ричи, который отказался снимать продолжение "Шерлока Холмса".
Лента рассказывает о приехавшем в Лондон американце Микки Пирсоне (Мэттью МакКонахи), который построил империю на продаже марихуаны. Когда он собирается обналичить заработанные деньги, он сталкивается с большими проблемами. Кроме МакКонахи в фильме снялись Чарли Ханнэм, Джереми Стронг, Колин Фаррелл и Хью Грант.
Ричи выступил не только режиссером фильма, но и вместе с Айваном Аткинсоном и Марном Дэвисом написал сценарий к нему.
Премьера "Джентльменов" запланирована на 2020 год.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Майбутній уряд Нідерландів продовжить підтримку України - заява 31 января 2026
Нідерланди планують продовжити військову та фінансову підтримку Києва наступні кілька років та будуть наполягати на використанні заморожених активів Росії
Музичні видавці вимагали від Anthropic 3 мільярди доларів за «гучне піратство» 31 января 2026
Група музичних видавців на чолі з Concord Music Group та Universal Music Group (UMG) подала судовий позов проти компанії Anthropic, звинувативши розробника штучного інтелекту в незаконному скачуванні понад 20 000 захищених авторським правом музичних творів. Позивачі стверджують, що компанія використовувала піратські методи для отримання доступу до пісень, текстів і нот.
Тім Кук пообіцяв незвичайні інновації — Apple випустить понад 20 новинок у 2026 році 31 января 2026
Глава Apple Тім Кук під час фінансового звіту натякнув на випуск у поточному році нових продуктів, назвавши їх «незвичайними інноваціями». Заява прозвучала на фоні святкування найуспішнішого кварталу в історії компанії.