Адвокат Джолі оголосив, що вони з Піттом нарешті уклали договір про розлучення

1 января 2025

Фото Getty Images

У вересні 2016-го року американська акторка Анджеліна Джолі подала на розлучення зі своїм чоловіком, батьком своїх шести дітей, актором Бредом Піттом. І ось нарешті, після численних судів, ця складна історія добігає кінця.

Адвокат 49-річної Енджі повідомив, що вона та її екс уклали договір про розлучення. Цю символічну крапку було офіційно поставлено 30-го грудня, пише People.

"Понад вісім років тому Анджеліна подала на розлучення з містером Піттом. Вона і діти покинули всю спільну з містером Піттом нерухомість і відтоді вона зосередилася на тому, щоби віднайти мир і зцілення для їхньої родини", - сказав юрист Джолі Джеймс Саймон.

"Бренджеліна" були разом 12 років, а весілля зіграли в 2014-му

Фото Getty Images

"Це - лише одна частина довгого безперервного процесу, котрий розпочався вісім років тому. Щиро кажучи, Анджеліна виснажена, але відчуває полегшення, що ця частина вже позаду", - додав він.

Речник 61-річного Пітта новини поки не прокоментував.

Нагадаємо, офіційно "Бренджеліна" перестали бути подружжям у 2019-му. Але колишні чоловік та дружина продовжували воювати по судах через опіку над синами та доньками, а ще через французький маєток-виноробню Château Miraval, частку якого, буцімто всупереч волі Бреда, Енджі продала олігархові-росіянину.

Як відомо, Джолі звинувачувала ексчоловіка в фізичному насильстві по відношенню до себе та дітей. Представники Пітта це спростовували, хоча актор і визнав, що в той період свого життя страждав від алкогольної залежності.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Чехії зробили заяву щодо боєприпасів для України 28 апреля 2025

Чехія має ресурси для постачання ще півтора мільйона боєприпасів, повідомила міністерка оборони країни.

Стало відомо, як скористатися послугами зубопротезування безоплатно захисникам та захисницям України 28 апреля 2025

Від початку 2025 року 25 504 захисників і захисниць України скористалися послугами безоплатного зубопротезування і планової стоматологічної допомоги: 4 465 і 23 823...

Гренландія зміцнить відносини з Данією на тлі зазіхань США 28 апреля 2025

Гренландія ніколи не стане "шматком власності", який можна купити, заявив новий прем'єр-міністр острова Нільсен під час свого першого візиту до Данії після вступу на посаду.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Коло - Аритейл 5.0
Коло - Аритейл

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше