30 декабря 2023

Співачка та телеведуча Анжеліка Рудницька висловила розчарування через те, що виконавець Віталій Козловський, який нині став на захист України, так і не перепросив публічно за свої помилки в минулому. Артистка каже, що, ймовірно, не готова їх пробачати колезі, бо війна не оминула її родину – вона втратила рідного дядька.
Такий коментар співачка озвучила в інтерв’ю OBOZ.UA. Артистка додала, що помилки Віталія – це "плювок в обличчя усім нашим захисникам, нівелювання подвигів воїнів, які стали на захист країни з 2014 року".
Нагадаємо, колега Козловського Анжеліка Рудницька в одному зі своїх інтерв’ю висловила розчарування через те, що виконавцеві Віталію Козловському присвоїли орден "За заслуги" ІІІ ступеня: "Герой" української музики – Віталій Козловський. Я з болем і жалем говорю про цих людей, бо ми разом виростали і формувалися. Співали на одній сцені, реготали в одних гримерках, сумували разом. І зараз для мене ці артисти нічим не кращі від тих, що співають у Росії. У 2018 році Віталій Козловський на День перемоги в Москві виступав. Владу це не зупинило, і вона йому теж дала орден".
Анжеліка пригадала також, що в 2017 році виконавець поїхав з квітами до ексмера Слов'янська Нелі Штепи, яка свого часу підтримала окупантів. Коли її через це посадили під домашній арешт, артист навідався до неї з величезним букетом і заявив, що його вразила її особиста історія, однак після шквалу критики видалив світлину з соцмережі.
"Я ніколи не чула від нього вибачень – ні за виступи на Красній площі в Москві на 9 травня, ні за квіти, які він повіз зрадниці Нелі Штепі, яка приймала загарбників із розкритими обіймами, – каже про Козловського в інтерв’ю OBOZ.UA Рудницька. – Ще й виклав у соцмережі фото з нею із підписом: "Своих не бросаем". Це був плювок в обличчя усім нашим захисникам, нівелювання подвигів воїнів, які стали на захист країни з 2014 року".

"Чому я повинна йому це пробачати? – додає Рудницька. – В той час мій рідний дядько і ще тисячі українців гинули під Луганськом. Як можна це забути? Я не знаю, чи він зараз воює. Виставляти селфі у військовій формі і воювати – це різні речі. Але якщо він переосмислив вчинки і реально готовий брати на себе відповідальність за долю країни, то, звичайно, це багато чого міняє. Кожній людині треба давати шанс змінитися. І зараз не час між собою сваритися, нині треба використовувати будь-яку можливість для об’єднання, триматися одне на одного".
Раніше OBOZ.UA писав, що стало відомо, куди Віталій Козловський пішов із Нацгвардії.
Повне інтерв’ю з Анжелікою Рудницькою читайте в неділю, 31 грудня.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Росіяни виловлюватимуть медуз для "харчових цілей" 14 апреля 2026
Частина медуз видобуватиметься для отримання желатину та колагену, також можна переробляти на харчові цілі. Решту маси знищуватимуть.
Сербія спрямувала €60 млн допомоги Україні - посол 14 апреля 2026
За чотири роки війни серби надали до 60 млн євро невійськової допомоги в енергетичній галузі, у галузі надзвичайних ситуацій.
Більшість австралійських підлітків продовжила сидіти в соцмережах, незважаючи на заборону 14 апреля 2026
Згідно з опитуванням, проведеним серед більш ніж тисячі австралійських дітей та підлітків, близько 61 % підлітків віком від 12 до 15 років, які мали акаунти в соціальних мережах до набуття чинності заборони, зберегли доступ до одного або кількох з цих сайтів. Дослідження показало, що платформи соціальних мереж не змогли обмежити доступ дітей до своїх додатків.