Вийшов трейлер фільму про Дональда Трампа, який назвали "злісним наклепом": що не сподобалося кандидату в президенти США

10 сентября 2024

У мережі показали перший трейлер фільму "Учень" про кандидата в президенти США Дональда Трампа. Ексклюзивна прем'єра кінострічки відбулася у травні 2024 року у рамках Каннського кінофестивалю.

"Учень" розповідає про розвиток кар'єри Дональда Трампа у сфері нерухомості Нью-Йорка та його стосунки з політичним маклером Роєм Коном. Цікаво, що на американські екрани стрічка вийде 11 жовтня – на фінальній стадії президентських виборів, повідомило джерело виданню NBC, обізнане з умовами угоди. Себастьян Стен зіграв роль Трампа, а Джеремі Стронг – Кона, одного з наставників колишнього президента.

На 77-му кінофестивалі у Каннах "Учень" відразу ж перетворився на соціально-політичний "громовідвід". У своїй тодішній заяві речник передвиборчої кампанії Трампа Стівен Чунг назвав фільм "чистим зловмисним наклепом". "Ми подамо позов до суду, щоб спростувати відверто неправдиві твердження цих псевдо-кінорежисерів, – сказав Чунг. – Це сміття – чиста вигадка, яка робить сенсацію з брехні, що вже давно була розвінчана". Однак, все ж невідомо, чи подала кампанія позов до суду.


Фільм викликав суперечки частково через те, що в ньому показана драматична сцена передбачуваного інциденту, в якому Трамп сексуально напав на свою першу дружину. Іванна Трамп у своїх свідченнях під час розлучення 1990 року стверджувала, що ексчоловік зґвалтував її. Він заперечував це звинувачення, а пізніше вона сказала, що не говорила буквально, а скоріше відчувала, що це сталося не з її волі. Вона померла у 2022 році.


"Учень" був знятий ірано-данським режисером Алі Аббасі за сценарієм журналіста Vanity Fair Габріеля Шермана, який більше десяти років висвітлював діяльність Трампа та його політичних союзників. Кон помер від ускладнень, пов'язаних зі СНІДом, у 1986 році, хоча він заперечував, що був ВІЛ-позитивним. Йому було 59 років.

Раніше OBOZ.UA писав про те, коли українські екрани вийде фільм А-класу з маркуванням "тільки для дорослих" – "Хороша погана дівчинка". Деталі – у нашому матеріалі.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві збільшилася кількість жертв атаки РФ 4 липня 7 июля 2025

У Києві збільшилася кількість жертв атаки РФ 4 липня

Христина Горняк помедитувала на даху київської багатоповерхівки. Фото 6 июля 2025

Колишня дружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріуска Христина Горняк показалася у спортлуці на даху київського будинку під час медитації. 

В Ірландії засудили трьох українців у справі про рекордну партію кокаїну 6 июля 2025

Громадян Великої Британії, Філіппін, України, Нідерландів та Ірану ув'язнили за їхню участь у контрабанді 2,2 т кокаїну вартістю понад 157 млн євро.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Пологи  
Пологи

Отзывов: 1

3 род.дом, Киев 2.1
3 род.дом, Киев

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше