Вкрав велосипед дитини, яка під час повітряної тривоги ховалась в укритті: у Києві затримали рецидивіста

3 сентября 2024

У Києві правоохоронці затримали раніше судимого чоловіка, який, за інформацією слідства, причетний до крадіжки. Під час повітряної тривоги він забрав велосипед дитини, яка у той момент ховалась від небезпеки в укритті.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.

"Як з’ясували правоохоронці, 11-річний хлопчик, катаючись на двоколісному, почув сигнал "Повітряна тривога". Він вирішив сховатися на одній однієї з підземних столичних станцій метро, а транспортний засіб пристебнув на захисний трос поруч зі входом до укриття", – розповіли в пресслужбі.

Зловмисник помітив велосипед, ударом ноги розірвав трос, забрав двоколісний транспорт та пішов з місця події. Свідками події стали небайдужі люди, які й викликали поліцейських. Зловмисником виявився 31-річний раніше судимий уродженець Чернігівщини, який нещодавно приїхав до столиці.

За фактом крадіжки, скоєної під час дії воєнного стану, відкрито кримінальне провадження, а затриманому повідомили про підозру.

Нагадаємо, у Києві правоохоронці затримали жінку, яка, за інформацією слідства, обкрадала квартири під час прибирання. Загальна сума збитків, завданих трьом потерпілим, становить понад 270 тис. грн.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Дніпровському районі Києва патрульні на гарячому затримали чоловіків, які можуть бути причетні до викрадення прокатних електросамокатів. За словами затриманих, вони збирались розібрати їх для подальшого продажу.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Apple готує рішення для "мертвих" iPhone 12 июня 2026

Apple готує рішення для "мертвих" iPhone

Google розкрила злочинну групу, яка займалася фішингом за допомогою ШІ-сервісу Gemini 12 июня 2026

Як і більшість інструментів, штучний інтелект може використовуватися як на благо людства, так і на шкоду. Компанія Google виявила, що базуючася в Китаї злочинна група минулого місяця розіслала абонентам стільникових операторів у США понад 2,5 млн фішингових повідомлень, використовуючи Gemini для оптимізації своїх операцій.

У Києві на вокзалах людей обманом вербували у трудове рабство 12 июня 2026

У Києві на вокзалах людей обманом вербували у трудове рабство

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мед-Експерт 5.0
Мед-Експерт

Отзывов: 1

Морозов В. Ю. 5.0
Морозов В. Ю.

Отзывов: 1

TKALICH YEVHENII 4.9
TKALICH YEVHENII

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше