Воїн ЗСУ озвучив думку побратимів про артистів-чоловіків, які втекли за кордон від війни

26 октября 2023

Український розвідник із позивним "Прометей" озвучив свою думку та позицію багатьох військових щодо чоловіків-артистів і волонтерів, котрі без перешкод виїжджають за кордон і залишаються там. Воїн вважає, що на такі привілегії мають право тільки дипломати, оскільки інші українці можуть не повернутися.

"Прометея" також обурює прозиція деяких зірок, котрі були "впіймані" на проведенні приватних свят під час повномасштабної війни. Втікачів він називає "сцикунами". Про це розвідник розповів в інтервʼю блогеру Богдану Беспалову в межах співпраці з OBOZ.UA.

"Люди, які це (виїжджати за кордон – ред.) собі дозволяють, вважають себе "вищого сорту". Але хто їх туди відніс, я не знаю. Якщо це зробили їхні гроші, то тут можна сказати, що це тварюки, не люди, не українці точно. Якщо ти людина, яка нічого не робить на користь України або ти все робиш для того, щоб було гірше народу, військовим, чому ти все ще громадянин України? Це не люди, які тікали від війни, це – сцикуни", – висловив свою думку "Прометей".

Він додав, що розуміє, якщо з України поїхав 60-річний чоловік з дітьми на руках, який не зміг би захищати країну, але зневажає співгромадян, які влаштовують життя та карʼєру в Європі, прикриваючись допомогою ЗСУ.

"Ви такі ж громадяни України, як і всі. У вас немає ніяких суперправ, то чому ви виїжджаєте? Бо комусь треба провести день народження в Іспанії? Якщо не виїжджають усі чоловіки, то не виїжджають усі чоловіки. Окрім послів і якихось дипломатів. Ні артисти, ні волонтери, ні хтось ще", – сказав розвідник.

Він неодноразово ставав свідком того, як такі "волонтери" обіцяли поїхати в Європу за автомобілем та залишалися там жити. Воїн пояснив, що привозити транспорт в Україну можуть жителі сусідніх держав. Так, одного разу естонці привезли авто ледь не на лінію зіткнення, після чого без проблем поїхали додому.

Раніше OBOZ.UA писав, що "Прометей" висловився про вітчизняних медійних персон, які "забили" на війну. Зокрема, захисник згадав блогерку-мільйонницю Юлію Вербу, яка хизується дорогими авто та сумками, але мовчить про збори для ЗСУ.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Словаччині заговорили про обов'язкову військову службу "через Орбана" 12 сентября 2025

Ситуація в Словаччині тривожна, бо в країни нема власної системи протиповітряної оборони, наголосили в уряді країни.

США "відпрацювали" бомбові удари неподалік кордону РФ в Арктиці 12 сентября 2025

Американський літак відпрацював скидання високоточних бомб у Норвезькому морі неподалік острова Аннея.

Книгу, що почалася як фанфік по "Гаррі Поттеру", екранізують: права продали за рекордні $3 млн 12 сентября 2025

Книгу, що почалася як фанфік по "Гаррі Поттеру", екранізують: права продали за рекордні $3 млн Авторка відома історіями про кохання Герміони Ґрейнджер та Драко Малфоя

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Одес5 пологовий 0.5
Одес5 пологовий

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше