26 августа 2024
49-річна американська акторка Анжеліна Джолі повністю поглинена вихованням своїх дітей після розлучення із актором Бредом Піттом й, на відміну від колишнього, який крутить роман з Інес де Рамон, не розкриває подробиць свого особистого життя.
Однак інсайдер розповів виданню In Touch Weekly, що Джолі "запала" на свого колегу.

Джолі захоплюється своїм колегою
Мова йде про 48-річного ірландського актора Коліна Фаррелла, з яким їй приписували роман 20 років тому, коли вони знімалися у фільмі "Олександр". За сюжетом Анжеліна грала роль матері Коліна, однак ходили чутки, поза майданчиком пара крутила роман без зобов'язань.
Зазначається, що Джолі досі закохана у Коліна, особливо після того, як той позбувся статусу "поганого хлопця" та змінився заради виховання сина з особливостями розвитку.
"Вони чудово пасували один одному, але час був не той, їм обом потрібно було дорослішати. Але зараз вона вражена тією роботою, яку він провів над собою та тією людиною, якою він став", - сказало джерело.

Колін змінився заради старшого сина Джеймса
Інсайдер стверджує, що і Колін, і Анжеліна люблячі батьки. Це для акторки дуже важливо.
Нагадаємо, на початку серпня Колін Фаррелл знявся зі своїм сином Джеймсом для глянцю та заявив, що хоче, аби світ був добрим до його нащадка.
Як відомо, нещодавно прийомний син Джолі і Пітта, Пакс потрапив у серйозну ДТП.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Honor X80 Pro Max получит рекордную батарею на 11 000 мАч 11 июня 2026
Honor X80 Pro Max получит рекордную батарею на 11 000 мАч
Український бренд éxtrasiia представив нову літню колекцію гламурних купальників 11 июня 2026
Гламурні 2000-і в колекції купальників éxtrasiia
З наступного місяця Lenovo підвищить ціни на ПК і це вже другий раз з початку року 11 июня 2026
Динаміка цін на мікросхеми пам'яті не залишає виробникам особливого вибору з точки зору коригування цін на власну продукцію. За інформацією китайських джерел, найбільший у світі виробник ПК — компанія Lenovo, готується з наступного місяця в черговий раз підняти ціни майже на весь асортимент продукції.