24 ноября 2023
Затята прихильниця Кремля, співачка та володарка підозри від СБУ Юлія Чичеріна "наїхала" на окупантів за святкування на Донеччині, куди прилетів "вітальний" снаряд від ЗСУ та вбив російську акторку Поліну Меньших. Путіністка, якій загрожує довічне увʼязнення в Україні, взялася вчити терористів, як проводити заходи на фронті.
Вона дорікнула російським військовим, мовляв, ті самі винні в смертях побратимів, адже недбало та самовпевнено поводилися, недооцінюючи українських воїнів. Такий пост зʼявився в її Telegram-каналі.
Артистка, яка і сама часто виступає перед терористами, вочевидь, злякалася, що її також може чекати подібна трагічна доля. Щоб мінімізувати ризики, вона вирішила поділитися з потенційними слухачами "інструкцією", як влаштовувати концерти на передовій.
"Заходи в зоні військових дій повинні проходити без анонсів, раптово, дуже оперативно, мобільно, швидко, по можливості малими групами і в жодному разі не в місцях, які для цього призначені. Не можна товпитися на відкритих просторах, паркуватися в купу, тріпатися всім по телефонах, де ви і навіщо. Умови на цій війні такі, що ворог бачить все, користуючись західною розвідкою, своїми стукачами та нашою безвідповідальністю", – заявила окупантам Чичеріна.
Нагадаємо, Поліна Меньших загинула, коли приїхала у село Кумачове Старобешівського району Донецької області, щоб привітати загарбників із днем ракетних військ та артилерії РФ.
Її передсмертними словами стали рядки пропагандистської пісні, де йшлося, що росіянам "заздрять". Останні секунди життя путіністки потрапили на відео.
Як писав OBOZ.UA, подруга акторки-путіністки розкрила, про що вона мріяла, підтримуючи терористів на окупованих українських територіях. Більше про це – читайте за посиланням.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Ірина Федишин показалася з сином на тлі Кельнського собору. Фото 6 июня 2025
Співачка Ірина Федишин, яка недавно ефектно фотографувалася на мосту, продовжує їздити з гастролями Європою. Цього разу вона виступала у Німеччині.
Операція Павутина: ЗМІ дізнались реакцію Трампа 5 июня 2025
Наразі американський президент занепокоєний тим, що успішна атака українців ускладнить його місію з припинення вогню, стверджують джерела.
Айсберг розміром з Хрещатик дрейфує біля української станції в Антарктиді 5 июня 2025
Біля полярної станції Академік Вернадський зʼявився гігантський айсберг довжиною понад кілометр.