7 марта 2015
Супермодель Роузи Хантингтон-Уайтли украсила обложку специального выпуска Esquire, который посвящен любителям путешествий.
Возлюбленная Джейсона Стэтхэма не перестает радовать поклонников роскошной фигурой со страниц модных изданий.
На этот раз ангел Victoria's Secret появилась в популярном журнале Esquire. Роузи позировала в разнообразных соблазнительных купальниках, которые подчеркивали идеальную фигуру супермодели.
Автором фотосессии стал известный фотограф Симон Эмметт.



Хочешь узнать больше - читай отзывы
kinoafisha.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Вергара в сукні з вензелями показалась на дні народження свого коханого. Фото 22 ноября 2025
53-річна колумбійська та американська акторка Софія Вергара влаштувала веселі розваги з нагоди дня народження свого нового коханого, підприємця Дугласа Чаббота.
Хіменес-Браво дав рецепт спайсі огірка для незвичного перекусу 22 ноября 2025
Зірковий телекухар Ектор Хіменес-Браво, який полюбляє ділитися зі своєю аудиторією в Instagram цікавими і немарудними рецептами, показав, як приготувати оригінальний перекус із огірка.
Екс-депутат Київради підозрюється у несплаті податків на 12 млн 22 ноября 2025
Екс-депутат Київради підозрюється у несплаті податків на 12 млн