3 июня 2026
Принцеса Леонор Астурійська, спадкоємиця іспанського престолу, завершила базову підготовку у Військовій школі парашутистів у Мурсії та стала першим членом іспанської королівської родини, який опанував стрибки з парашутом під час військової служби. Про це повідомляє El País.
Навчання стало частиною її ширшої військової підготовки у Вищій академії повітряних та космічних сил у Сан-Хав’єрі.
Програма тривала два тижні та включала фізичні тести, тренування з імітацією стрибків із навчальної вежі, відпрацювання техніки приземлення, а також підготовку до реальних стрибків із висоти близько 400 метрів. Окремо курс передбачав нічні стрибки.
Після завершення підготовки принцеса отримала диплом і значок десантника разом з іншими курсантами.
Леонор розпочала свою військову кар’єру у 17 років у військовій академії в Сарагосі, згодом проходила морську підготовку, а пізніше приєдналася до Військово-повітряних сил, де вже здійснила свій перший самостійний політ.
Після завершення поточного етапу навчання вона планує продовжити освіту в університеті імені Карлоса III в Мадриді, де вивчатиме політологію.
Нагадаємо, кронпринцеса Швеції Вікторія приступила до спеціальної військової підготовки офіцерів у Шведському університеті оборони.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Їжа, котра заважає голосу красиво звучати 3 июня 2026
У вас заплановано виступ, де ви хочете звучати красиво? Тоді подумайте про харчування.
iPhone 18 Pro стане товстішим, але є нюанс 3 июня 2026
iPhone 18 Pro стане товстішим, але є нюанс
Дуда прокоментував ситуацію довкола ордена Зеленського 3 июня 2026
Остаточне рішення щодо долі нагороди перебуває у компетенції чинного президента Польщі.