25 июня 2022
23-го червня Наталія Могилевська заспівала під землею - на станції метро "Майдан Незалежності", яка під час війни перетворилася на концертний майданчик.
Як зізналася артистка у сторіс Instagram, це вперше за всю її кар'єру шлях із гримерки на сцену пролягав в такому місці.
Відео, яке дехто з підписників зірки назвав "небезпечним піаром", вона виклала в Instagram.
Нагадаємо, Могилевська - одна з тих небагатьох артистів, які під час війни залишилися вдома в Києві. За ці місяці співачка встигла випустити дві пісні про війну та навіть заінтригувала новими стосунками.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Бєлгороді зазнала ракетного удару ТЕЦ - ЗМІ 4 июля 2026
Пошкодження зазнали об'єкти інфраструктури, зафіксовано перебої зі світлом та водопостачанням, заявила місцева влада.
Угорщина розблокувала шостий переговорний кластер для України - ЗМІ 4 июля 2026
Будапешт дозволив надіслати Україні та Молдові офіційний лист, який запускає процедуру відкриття шостого переговорного кластера.
Чому кавун та диню не можна поєднувати з алкоголем 4 июля 2026
За словами експертів, це може загрожувати серйозними наслідками. Чому диня та кавун зовсім не підходять як закушування до алкогольних напоїв? Чим ще не слід закушувати алкоголь?