Європарламент закликав готувати переговори щодо вступу України до ЄС

3 февраля 2023

Європарламент ухвалив резолюцію, в якій висловив свої очікування від саміту ЄС – Україна, який відбудеться у Києві 3 лютого. Документ підтримали 489 нардепів, проти – 36, утрималися – 49, повідомляється на сайті ЄП у четвер, 2 лютого.
 
Зокрема, щодо перспективи членства України в ЄС, документ вимагає, щоб Євросоюз "працював над початком переговорів про вступ і підтримував дорожню карту з викладом наступних кроків для забезпечення приєднання України до єдиного ринку ЄС".
 
При цьому євродепутати нагадали, що "вступ - це процес, що ґрунтується на досягненнях і включає дотримання відповідних процедур і виконання пов'язаних з ЄС реформ і критеріїв".
 

Вони закликали владу України "якнайшвидше провести суттєві реформи, щоб країна прийшла у відповідність до критеріїв членства в ЄС".
 
Також резолюція наголошує на необхідності посилення підтримки України. Держави-члени ЄС мають "збільшити та прискорити військову допомогу Києву, зокрема надання зброї, але також надати необхідну політичну, економічну, інфраструктурну, фінансову та гуманітарну підтримку".
 
У документі міститься заклик приділити першочергову увагу на майбутньому саміті ЄС – Україна комплексному пакету заходів для відновлення України. Він має бути спрямований на надання допомоги та відновлення країни у короткостроковій, середньостроковій та довгостроковій перспективах. Така підтримка, на їхню думку, допоможе стимулювати економічне зростання в Україні після завершення військових дій.
 

Оцінюючи потреби України у відновленні, резолюція повторює заклик Європейського парламенту використати заморожені у Європі російські кошти, включаючи активи бізнесменів РФ.
 
Раніше ЗМІ дізналися, що оголосить ЄС щодо вступу України 3 лютого. У пресу нібито потрапив проект комюніке саміту Україна – ЄС.
 
Також повідомлялося, що посол Євросоюзу озвучив тему саміту Україна – ЄС.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Король Чарльз III провів першу офіційну зустріч після діагностики раку 23 февраля 2024

Король Чарльз III провів першу офіційну зустріч після діагностики раку. Фото і відео Раніше вони спілкувалися телефоном

Дружина Остапчука розказала, коли і де планує весілля 23 февраля 2024

Дружина шоумена Володимира Остапчука, власниця салону краси Катерина Полтавська в перервах між робою відповідає на цікаві запитання підписників.

ЗМІ: Путін за кількістю репресій "обігнав" генсеків СРСР 23 февраля 2024

Нинішня Росія побила "рекорд" за числом каральних заходів - їх більше ніж у післясталінські часи, зазначає Проєкт.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

5 роддом г. Киев 5.0
5 роддом г. Киев

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше