Європарламент закликав готувати переговори щодо вступу України до ЄС

3 февраля 2023

Європарламент ухвалив резолюцію, в якій висловив свої очікування від саміту ЄС – Україна, який відбудеться у Києві 3 лютого. Документ підтримали 489 нардепів, проти – 36, утрималися – 49, повідомляється на сайті ЄП у четвер, 2 лютого.
 
Зокрема, щодо перспективи членства України в ЄС, документ вимагає, щоб Євросоюз "працював над початком переговорів про вступ і підтримував дорожню карту з викладом наступних кроків для забезпечення приєднання України до єдиного ринку ЄС".
 
При цьому євродепутати нагадали, що "вступ - це процес, що ґрунтується на досягненнях і включає дотримання відповідних процедур і виконання пов'язаних з ЄС реформ і критеріїв".
 

Вони закликали владу України "якнайшвидше провести суттєві реформи, щоб країна прийшла у відповідність до критеріїв членства в ЄС".
 
Також резолюція наголошує на необхідності посилення підтримки України. Держави-члени ЄС мають "збільшити та прискорити військову допомогу Києву, зокрема надання зброї, але також надати необхідну політичну, економічну, інфраструктурну, фінансову та гуманітарну підтримку".
 
У документі міститься заклик приділити першочергову увагу на майбутньому саміті ЄС – Україна комплексному пакету заходів для відновлення України. Він має бути спрямований на надання допомоги та відновлення країни у короткостроковій, середньостроковій та довгостроковій перспективах. Така підтримка, на їхню думку, допоможе стимулювати економічне зростання в Україні після завершення військових дій.
 

Оцінюючи потреби України у відновленні, резолюція повторює заклик Європейського парламенту використати заморожені у Європі російські кошти, включаючи активи бізнесменів РФ.
 
Раніше ЗМІ дізналися, що оголосить ЄС щодо вступу України 3 лютого. У пресу нібито потрапив проект комюніке саміту Україна – ЄС.
 
Також повідомлялося, що посол Євросоюзу озвучив тему саміту Україна – ЄС.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Білл Гейтс заявив, що боїться штучного інтелекту 29 марта 2023

Засновник і колишній керівник Microsoft Білл Гейтс вважає, що штучний інтелект може суттєво допомогти людству. Але водночас, від нього є потенційна шкода. Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Федишин у сльозах згадала брата, який загинув під Соледаром 29 марта 2023

Федишин у сльозах згадала брата, який загинув під Соледаром: досі не розповіли бабусі, вона постійно про нього питає Співачка постала перед шанувальниками з пам'ятним бронежилетом родича

РосЗМІ запустили фейк про те, що Брітні Спірс підтримала Росію, тому її заблокували в Instagram 29 марта 2023

РосЗМІ запустили фейк про те, що Брітні Спірс підтримала Росію, тому її заблокували в Instagram: чому це неправда З'явилися докази, що вказують на брехню пропагандистів

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Леомед 0.8
Леомед

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое