2 мая 2025
Кількість користувачів соціальної мережі у Європі різко скоротилася. Про це повідомляє Politico з посиланням новим звітом платформи X, опублікованим відповідно до вимог Європейського союзу (Digital Services Act),
Соцмережа X від серпня 2024 року втратила 11 мільйонів користувачів у Європі. Найбільше відтоку зафіксовано у Франції (2,7 мільйона), Польщі (1,8 мільйона) та Німеччині (1,3 мільйона).
Сьогодні X має близько 95 мільйонів користувачів у Європі, що на 10,5% менше, ніж торік, коли їх було приблизно 105 мільйонів. У деяких країнах падіння ще суттєвіше: у Литві та Люксембурзі кількість користувачів скоротилася на чверть.
Європейська комісія ще з 2023 року перевіряє, чи X дотримується правил ЄС щодо боротьби з незаконним контентом і фейковими новинами. Платформу раніше звинуватили в порушенні закону, але поки що не покарали.
Ілон Маск придбав Twitter (згодом перейменований на X) у 2022 році. Його рішення змінити політику платформи та відкрито підтримувати праві рухи як у США, так і в Європі, викликали хвилю критики. Йому закидають, що X посилює поширення дезінформації та мови ненависті.
Від платформи відмовилися чимало відомих користувачів: письменник Стівен Кінг, Університет Лідса, газета The Guardian, а також офіційний акаунт міста Париж та багато інших.
Зауважимо, кілька тижнів тому у соціальній мережі X стався глобальний збій. Маск заявив про можливу причетність України до кібератаки.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Експерти дали поради, як тренуватися і харчуватися, щоб не нашкодити серцю і судинам 29 июля 2026
Твердження, що фізичні навантаження корисні для серцево-судинної системи, вірно не завжди. Якщо тренуватися неправильно, можна…
Сучасні інтимні товари для комфорту, близькості та нових вражень 29 июля 2026
Як наголошують експерти, інтимні пристосування можуть стати корисним доповненням до сексуального життя дорослих людей. Вони допомагають урізноманітнити і оновити близькість
Погрози Україні: чи полетить балістика з Ірану 28 июля 2026
Міністерство закордонних справ Ірану погрожує Україні через атаку на їхнє судно в Каспійському морі.