27 марта 2024
Сара Фергюсон виразила свою підтримку Кейт Міддлтон, яка нещодавно повідомила громадскості про те, що у неї діагностували рак на ранній стадії. Герцогиня Йоркська наразі бореться з меланомою, після того як минулоріч вона перенесла операцію через рак грудей.
Теплі слова дружина принца Ендрю написала на своїй Instagram-сторінці. Всі мої думки і молитви з принцесою Уельською", – йдеться у повідомленні.
Фергюсон зазначила: вона рада, що Кетрін буде оточена любов'ю своєї родини. "Усі моляться за найкращий результат", – додала герцогиня.
Королівська особа виразила своє захоплення Міддлтон, адже вона знайшла у собі сили розповісти про свій діагноз. "Я знаю, що це позитивно вплине на обізнаность про хворобу. Я сподіваюся, що тепер вона отримає час, простір і приватність, щоб зцілитися", – написала Сара Фергюсон.
Раніше OBOZ.UA розповідав про те, як відома акторка Шеннен Догерті, яка страждає на четверту стадію раку грудей, підтримала Кейт Міддлтон. Крім того, маленька дівчинка, яка поборола онкологію, зворушливо звернулася до принцеси: у 2021 році вона зустрічалася з королівською особою.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
На Київщині чоловік під час конфлікту лопатою забив до смерті знайомого 27 июля 2025
На Київщині чоловік під час конфлікту лопатою забив до смерті знайомого. Подробиці справи та фото Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі
Інсайдер пояснив, чому Netflix закінчує угоду з принцом Гаррі та Меган Маркл та як це на них вплине 27 июля 2025
Після своєї відмови від виконання королівських обов'язків та переїзду до США у 2020-му році принц Гаррі та його дружина Меган Маркл підписали ексклюзивну угоду зі стримінговою платформою Netflix на 100 мільйонів доларів. Проте компанія вирішила не продовжувати договір з подружжям.
Квіткова у зефірній сукні наробила атмосферних фото з сином на Мальдівах 27 июля 2025
Блогерка Даша Квіткова насолоджується останніми днями відпочинку на Мальдівах зі своїм 4-річним сином Левом.