8 февраля 2025

6-го лютого "Економічна правда" та Mezha.Media у Києві провели захід, присвячений масштабним технологічним зрушенням.
Одним зі спікерів, який підтримав легалізацію OnlyFans, став бізнесмен і засновник благодійного фонду "Життєлюб" Гарік Корогодський.
Епатажний Корогодський розказав, як ставиться до демонстрації тіла у соцмережах, про виховання нащадків та хто з дитинства став для нього головним прикладом.
Гарік, за його ж словами, прийшов на захід "в а*уєнному настрої" і, як завжди, у яскравому аутфіті. Бізнесмен розповів, з чого розпочався його день:
"Два тренування. Теніс у мене на паузі зараз. Ремонтую руку. Заняття з української. Робота".

Незабаром Гарік "відремонтує" руку і знов зможе так фотографуватися (та робити блискучі форхенди і бекхенди)
Засновник благодійного фонду також відповів, як тримає ментальний стан впродовж великої війни:
"Буденні справи, рутина, за яку я сховався. Робота, спорт, пишу стендап, театр".
За словами Корогодського, він ставиться позитивно до демонстрації тіла в інтернет-площині, ба більше, і сам цим займається.
"Я зареєструвався на OnlyFans і показую своє тіло. І донька там моя", - відповів Гарік.

Ви можете заплатити 5$ замість одного капучино на кокосому молоці і, ймовірно, побачити щось більш гаряче, ніж просто напій...

А 19-річна донька Гаріка Маша робить косплеї на своїй сторінці OnlyFans
Десять років тому в одному в інтерв'ю "Українській правді" Корогодський (не) жартома зазначив, що найкраще виховання дітей - "мистецтво передачі інформації через сперматозоїди". Гарік відповів, чи оновив принципи виховання впродовж останніх років.
"Все краще показувати на власному прикладі... передачею через сперматозоїди", - усміхнувся багатодітний батько.

Корогодський відповів, як утримувати свою індивідуальність і не зливатися з сірою масою.
"Ніколи не було спокуси втратити себе взагалі, не було шансу. Я хочу бути не як всі. Так вихований. Це приклад мого батька. Бо мати казала не виділятися, а батько навпаки хотів виділитися. Я в батька", - відповів він.
"Він (батько - ред.) не міг показувати цього (прикладу - ред.), бо був бригадиром-електриком у радянські часи, але він мене виховував так, що ми маємо виділятись", - додав бізнесмен.
Наостанок Корогодський відповів, які свої риси цінує найбільше.
"Я єдиний, я вільний, в мене немає забобонів".

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Напоїв 16-річну дівчину алкоголем та зґвалтував її: у Києві затримали підозрюваного 8 декабря 2025
Напоїв 16-річну дівчину алкоголем та зґвалтував її: у Києві затримали підозрюваного. Подробиці справи Підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі
Торговельний профіцит КНР вперше перевищив $1 трильйон 8 декабря 2025
Експорт зріс на 5,9% у листопаді порівняно з минулим роком після неочікуваного падіння в жовтні, вперше з моменту запровадження мит Трампом у квітні.
Україна заморозила активи головного олігарха Придністров'я - ЗМІ 8 декабря 2025
Наближені до Віктора Гушана структури були пов'язані з російським військовим виробництвом, вважає український суд.