28 сентября 2021

В Киеве на Оболонском озере Опечень (Андреевское) произошел мор рыбы и раков. Киевляне подозревают одно из предприятий или "гаражников".
Об этом сообщает группа в Facebook Жизнь Оболонского района.
"В воду слили какую-то дрянь: выдохла рыба, даже раки полезли с дна и выползают на берег. Постаралось или одно из предприятий или "гаражники",– говорится в сообщении.

В комментариях под публикацией пользователи соцсети отметили, что мор рыбы в этом озере фиксируют уже не первый раз.

Ранее мы сообщали, что в Киеве загорелось озеро Лебединое на Позняках. Близ озера расположена улица Бажана, совсем рядом – многоэтажки.
Читайте также:
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Threads обігнала колишній Twitter за кількістю користувачів — вона досягла 320 млн користувачів 18 января 2026
Станом на січень 2026 року аудиторія платформи Threads від Meta досягла 320 млн активних користувачів, що відповідає зростанню більш ніж на 30 млн з грудня 2025 року. Це свідчить про сильну динаміку розвитку соцмережі, особливо на фоні проблем X з намаганнями утримати аудиторію.
Дата-центри майбутнього зможуть опалювати будинки завдяки пасивному охолодженню на теплових трубках 18 января 2026
Не секрет, що сучасні центри обробки даних споживають величезні обсяги енергії, значна частина якої витрачається на охолодження серверів та високопродуктивних компонентів. Зі зростанням попиту на обчислювальні потужності, особливо для завдань штучного інтелекту та обробки великих даних, традиційні системи охолодження все частіше виявляються неефективними та дорогими в експлуатації. Вихід може полягати в іншому принципі охолодження.
Поліція перевірить заяви ексдружини Льовочкіна про домашнє насильство – відкрито провадження 18 января 2026
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за заявою колишньої цивільної дружини нардепа від забороненої партії ОПЗЖ Сергія Льовочкіна Зінаїди Кубар (Ліхачової) щодо домашнього насильства.