27 августа 2024
Міністр внутрішніх справ Молдови Адріан Ефрос заявив, що депутат Верховної РадиУкраїни Артем Дмитрук не заявляв, що є народним депутатом, коли перетнув кордон із Молдовою. У країні його прийняли як звичайного громадянина, який покинув територію, де йде війна. Про це міністр розповів в коментарі Радіо Свобода.
Коментуючи ситуацію, як Дмитруку вдалося проїхати транзитом через Молдову, нелегально покинувши Україну, Ефрос зазначив, що існують міжнародні норми, які забезпечують вільне пересування громадян. Він підкреслив, що особливо це стосується громадян України, які приїжджають із зони конфлікту, з території, де йде війна.
"Відповідно до Женевської конвенції, ми зобов’язані надати їм безпечне місце. Він жодним чином не заявляв, що є членом українського парламенту. Він перетнув кордон як звичайний громадянин", - заявив глава молдовського МЗС.
За його словами, молдовська сторона виконала свої зобов’язання: в’їзд нардепа задокументували, після чого він залишив країну через міжнародний аеропорт Кишинева.
Нагадаємо, за даними ЗМІ. народний депутат Артем Дмитрук перетнув кордон з Молдовою пішки. Того ж дня літаком покинув Молдову.
Як повідомлялося, Держприкордонслужба проводить перевірку на кордоні, щоб з'ясувати всі обставини втечі Дмитрука за кордон.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Нещодавно надзвичайно успішна GoPro шукає собі покупця — її ціна впала на 97 % з піку 2014 року 14 мая 2026
Каліфорнійський виробник екшн-камер GoPro оголосив про розгляд стратегічних варіантів, включаючи потенційну продаж або злиття. Це оголошення викликало зростання акцій компанії, незважаючи на падіння її доходів і зростання збитків, оскільки інвестори позитивно оцінили можливість її переходу «під крило» більшої технологічної компанії або виробника фототехніки.
Каша для кращої роботи імунітету та нервової системи 14 мая 2026
Булгур здатен допомогти в багатьох ситуаціях.
На британському лайнері виявили спалах "кишкового вірусу" 14 мая 2026
Немає підстав пов’язувати ймовірний спалах кишкового грипу на лайнері із кластером хантавірусу на борту судна MV Hondius, заявляють медики.