14 сентября 2024
Популярний український телеведучий та ресторатор Даніель Салем, який після початку повномасштабної війни став на захист Батьківщини, поділився своїм ставленням до зірок вітчизняного шоу-бізнесу, які виїхали за кордон. Він зізнався: якщо зустріне в Києві Олексія Потапенка, більш відомого під псевдонімом Потап, або Влада Яму, то не потисне їм руку.
Про це артист розповів у інтерв'ю для "Люкс ФМ". 40-річний військовий зауважив, що не має негативного ставлення до чоловіків, які наразі покинули Батьківщину, проте не радить реперу та хореографу спілкуватися з ним.
"Не потисну їм руку, це сто відсотків. А якщо спробують зі мною заговорити, я їм не раджу", – висловився телеведучий.
За словами Даніеля Салема, він проти того, аби українці говорили погано одне про одного, проте конкретні медійні особистості викликають у нього негативні емоції.
"Якщо ви говорите про Потапа, для мене це дивна історія, тому я відреагував так, конкретно на ім'я. А якщо ми говоримо про інших хлопців, якщо вони виїхали, то, напевно, так краще. Нехай не заважають", – зазначив ресторатор.
Він додав, що не засуджує чоловіків, які після початку повномасштабного вторгнення покинули територію України, адже ми не знаємо історію кожного з них.
Раніше OBOZ.UA розповів, що шоумен-воїн Даніель Салем зворушив відео з донькою, яку не бачив майже рік.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Христина Горняк помедитувала на даху київської багатоповерхівки. Фото 6 июля 2025
Колишня дружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріуска Христина Горняк показалася у спортлуці на даху київського будинку під час медитації.
В Ірландії засудили трьох українців у справі про рекордну партію кокаїну 6 июля 2025
Громадян Великої Британії, Філіппін, України, Нідерландів та Ірану ув'язнили за їхню участь у контрабанді 2,2 т кокаїну вартістю понад 157 млн євро.
Європа і демократія: опитування молоді фіксує тривожний тренд 6 июля 2025
Найменшу підтримку ідеї народовладдя виявлено в Польщі, тоді як Німеччина продемонструвала найвищу прихильність до демократичних цінностей.