11 февраля 2025

У мережі спливло архівне відео, як гурт Ziferblat, який у травні вирушить у Базель, Швейцарія, представляти Україну на Євробаченні 2025, виступав на сцені "Х-Фактора" у 2019 році. Тоді особливість артистів не оцінили журі, проте тепер слава молодих виконавців нарешті догнала.
Учасники Ziferblat створили гурт ще коли вони були у 8 класі, однак часто відхиляли пропозиції у малих концертних виступах, адже жадали великої слави. Таким чином вони опинилися на "Х-Факторі". Відео з того виступу опублікували на YouTube.
Учасники на сцені виконали свій новий трек "Вночі", однак на той час навіть не знали, до якого жанру його віднести. Річ у тому, що хлопці творять одну пісню у різних музичних жанрах.
Від виступу Ziferblat отримала повне задоволення лише Настя Каменських. Для неї звучання далося незвичним, проте приємним.
А ось Андрій Данилко розкритикував гурт. Їхній виступ для нього здався дивним. "Як на мене, дуже дивна ритміка, дуже дивна пісня. Ви дуже зелені (молоді. – Ред.). Але в цьому є чарівність. Мені здається, вам потрібно сказати "так", – висловився тоді Данилко.

"Ваша музика класно підійшла б у якийсь сучасний "бойовик". Але слабка ланка вашої творчості – це однозначно тексти. У вас є якась енергетика, але усе так наївно і сиро. Я не бачу у вас можливості виступати у прямих ефірах "Х-Фактора", – назвав "чорті-чим" учасників Ігор Кондратюк.
Однак слів пісні не зрозуміла також Оля Полякова.
Варто зазначити, що учасники Ziferblat отримали лише 3 з 4 "так". Однак вони потрапили далі в навчальний табір "Х-Фактора".

Раніше OBOZ.UA писав, що відомо про переможців Нацвідбору на Євробачення 2025 та про що їхня пісня. "Ветерани" вітчизняного пісенного конкурсу запали в душу аудиторії ще у 2024 році, коли запалили сцену потужною піснею Place I Call Home і стали відкриттям для багатьох слухачів.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп оголосив "війну корупції" і вибрав того, хто її очолить 25 февраля 2026
Корупція підриває основи нації та "грабує" всю країну, включаючи Міннесоту, Каліфорнію, Массачусетс та Мен, заявив лідер США.
Представлений Xenium X900 — кнопковий телефон з підтримкою 4G, відеозв'язку та передачі геопозиції 25 февраля 2026
Незважаючи на домінування смартфонів, кнопкові телефони все ще знаходять свою аудиторію — особливо там, де на перший план виходять простота та надійність. Xenium X900 якраз із таких пристроїв: це кнопковий телефон нового покоління, який поєднує звичний форм-фактор з можливостями, ще нещодавно доступними лише смартфонам.
Екс-прем'єр Норвегії мало не вкоротив собі віку через справу Епштейна - ЗМІ 25 февраля 2026
Адвокат Ягланда та преса домовилися не розголошувати інцидент, хоч і стан Ягланда оцінюється як важкий.