В мережі показали, як Федишин з сином на Манхеттені колядували. Фото

3 января 2025

фото з Instagram

Співачка Ірина Федишин, яка нині з чоловіком, продюсером Віталієм Човником і дітьми перебуває в Америці, запостила звідти костюмовані фото.

На знімках виконавиця у хутрі та з Віфлеємською зіркою попозувала з сином Олежиком на тлі Манхеттену.

"Колядники у Нью-Йорку на Манхеттені. Олежик вже наколядував на ковбасу. З Новим роком, друзі", - похизувалася Ірина.

Нагадаємо, раніше Федишин з чоловіком показувалися на лижах в американському Міннеаполісі.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У РФ уражено завод-виробник Іскандерів та Орєшніка 22 февраля 2026

За даними українських осинтерів, удару по заводу в Урдмуртії було завдано ракетами Фламінго. Відстань від Воткінська до українського кордону становить приблизно півтори тисячі кілометрів.

Австрійського альпініста визнали винним у смерті його дівчини на горі 21 февраля 2026

Чоловіка засудили до п'яти місяців умовного терміну та оштрафували на 9600 євро, врахувавши "пом'якшувальні обставини".

Трамп втрачає інтерес до миру в Україні - ЗМІ 21 февраля 2026

Нині Трамп не чинить тиску ні на президента України Володимир Зеленський, ні на главу РФ Володимир Путін для досягнення компромісу, оскільки основна його увага зосереджена на Ірані.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ModernPools 4.3
ModernPools

Отзывов: 1

BELSTA 5.0
BELSTA

Отзывов: 1

AGRO MIX ELASRI and SCEPA SARL 0.4
AGRO MIX ELASRI and SCEPA SARL

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше