17 ноября 2024

Після того, як гуморист Максим Галкін та його дружина, співачка Алла Пугачова виїхали з РФ та публічно підтримали Україну, росіяни ніяк не можуть дати спокій їхній сім'ї. Хоча з часом гнів жителів країни-агресора через стійку позицію зіркового подружжя стихнув, нащадки артистів залишаються для хейтерів "кісткою в горлі".
У своєму Instagram комік доволі часто публікує фото 11-річних двійнят Лізи та Гаррі. Жодна публікація із дітьми знаменитостей не залишається без коментарів росіян, де вони з невідомих причин жаліють хлопчика і дівчинку.

Нещодавно Максим Галкін поділився з підписниками архівних фото Лізи та Гаррі. Гуморист не вказав, коли саме було зроблено світлину, проте вона дає можливість побачити, як сильно підросли нащадки знаменитостей.

Комік любить показувати кадри зі спадкоємцями, тож у його профілі можна чітко відслідкувати їхні зміни. Близнята потроху втрачають дитячі риси обличчя і стають дедалі більше схожими на батьків.

Після початку повномасштабної війни сім'я артистів виїхали з Росії до Ізраїлю. Галкін доволі часто ділився світлинами дітей, зроблених у цій країні. Проте нещодавно він розпочав свій тур Сполученими Штатами Америки, куди полетів з Аллою Пугачовою та дітьми.

Це викликало сильну реакцію у російської частини аудиторії артиста. У коментарях до публікацій дедалі частіше з'являються думки "схвильованих" користувачів мережі, яким ніяк не дають спокою двійнята.
"Дітей то не шкода? Тягаєте їх туди-сюди, то Ізраїлем, тепер Америкою будете кочувати?"
"А в очах смуток. Позбавили себе та дітей щастя".
"Бідні діти".
"Тут, вдома, діти були б вашими наступниками, відомими. А там кому вони треба. Максиме, думали, що там краще, але ні. Хоча би заради дітей заспокойтесь".


Раніше OBOZ.UA розповів, що Максим Галкін відвідав український музей і поділився враженнями.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп вимагає, щоб Конгрес анулював його імпічменти 14 июня 2026
Скасування імпічментів не матиме жодних наслідків, окрім скандалу і звинувачень в антиконституційності. Адже головний закон США не містить згадки про те, що голосування за недовіру главі держави можна анулювати.
Путін пообіцяв створити супутникове угруповання, що перевершить Starlink 13 июня 2026
Путін зазначив, що перші супутники, здатні виконувати подібні завдання, з'явилися ще 2023 року, а 2024-2025 років проект продовжив розвиватися.
США надають Польщі $4 млрд кредиту на американське військове обладнання 13 июня 2026
Раніше Польща позичила загалом близько 15 млрд доларів у рамках програми Foreign Military Financing, які були спрямовані на закупівлю американського обладнання.