Яких спеціалістів шукають роботодавці та скільки платять.

25 февраля 2016

В Україні на одну вакансію претендують 16 офіційно зареєстрованих безробітних. Проте насправді кількість людей, які хочуть змінити місце роботи, в кілька разів більша. Вони сподіваються отримувати близько 5 тис. грн зарплати у невеликих обласних центрах, 6-7 тис. грн – у містах-мільйонниках та понад 9 тис. грн – у Києві.

У січні було найбільше вакансій у сферах торгівлі, виробництва та продажу, ІТ та адмінперсоналу. Такі дані наводить один із найбільших українських кадрових порталів rabota.ua.

Серед тих, хто шукає роботу, найбільше фахівців із досвідом роботи в торгівлі, а також адмінперсонал, фахівці сфери виробництва та гостинності, молоді фахівці.

Традиційно в лідерах за кількістю вакансій залишається Київщина – 44% вакансій передбачають працевлаштування в столиці. Друге-третє місця ділять з 8-відсотковою часткою ринку Дніпропетровська та Харківська області, а в п'ятірку лідерів входять ще Одещина та Львівщина.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Человек-паук в Marvel's Avengers станет эксклюзивом PlayStation 3 августа 2020

Недавно Square Enix объявила о том, что Хоукай присоединится к Marvel’s Avengers в качестве дополнительного персонажа после выхода игры. Поклонники уже представляют, кого разработчики могут добавить ещё, и Человек-паук, безусловно, одно из самых популярных желаний. И, возможно, дружелюбный сосед действительно появится в предстоящем экшене, но не для всех. Крупный онлайн-магазин Base.com на странице Marvel’s Avengers указал: «Играйте за Человек-паука эксклюзивно на PlayStation 4». Заявление уже было удалено, но его можно найти в веб-архиве.

В выживалку Grounded сыграло более 1 миллиона игроков за первые два дня 3 августа 2020

Xbox Game Studios и студия Obsidian Entertainment объявили о том, что в первые 48 часов с выхода выживалки Grounded в ранний доступ проект преодолел отметку в 1 миллион игроков на Xbox One и ПК.

В Афганистане во время паводка утонули 15 детей 3 августа 2020

Сильные потоки воды уничтожили несколько десятков домов в провинции Нангархар. На месте происшествия работают спасатели.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Esteva clinic 5.0
Esteva clinic

Отзывов: 1

REMONTUM 5.0
REMONTUM

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое