Яких спеціалістів шукають роботодавці та скільки платять.

25 февраля 2016

В Україні на одну вакансію претендують 16 офіційно зареєстрованих безробітних. Проте насправді кількість людей, які хочуть змінити місце роботи, в кілька разів більша. Вони сподіваються отримувати близько 5 тис. грн зарплати у невеликих обласних центрах, 6-7 тис. грн – у містах-мільйонниках та понад 9 тис. грн – у Києві.

У січні було найбільше вакансій у сферах торгівлі, виробництва та продажу, ІТ та адмінперсоналу. Такі дані наводить один із найбільших українських кадрових порталів rabota.ua.

Серед тих, хто шукає роботу, найбільше фахівців із досвідом роботи в торгівлі, а також адмінперсонал, фахівці сфери виробництва та гостинності, молоді фахівці.

Традиційно в лідерах за кількістю вакансій залишається Київщина – 44% вакансій передбачають працевлаштування в столиці. Друге-третє місця ділять з 8-відсотковою часткою ринку Дніпропетровська та Харківська області, а в п'ятірку лідерів входять ще Одещина та Львівщина.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Эксперты рассказали как правильно согреться 29 января 2020

Вот и наступили холода. Поэтому стоит задуматься о том, как правильно согреваться. Конечно, у каждого есть свои способы согреться.

Названы чаи, которые полезнее всего пить зимой 29 января 2020

Лучшим напитком для согревания и поднятия настроения зимой является чай – лечебный, витаминный, расслабляющий или тонизирующий.

Как сделать предложение красиво: ТОП-5 романтических мест в Киеве 29 января 2020

Где сделать предложение, которое ей запомнится: интересные места в Киеве для двоих

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

TRONKO 5.0
TRONKO

Отзывов: 1

Lanos 0.1
Lanos

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое