7 июля 2023

Російському співаку та затятому фанату кремлівського режиму Григорію Лепсу продовжують перекривати кисень. Артиста позбавляють можливості заробляти за кордоном, доводячи, що на мешканців країни-окупанта ніде не чекають. На цей раз у Киргизстані заборонили виступати виконавцю, посилаючись на те, що він активно підтримує геноцид українців. До цього його не впустили до Казахстану.
Як пише "Радіо Аззатык", концерт Лепса був запланований на 2 серпня у місті Чолпон-Ата. Однак у мережі почали з'являтися обурені пости з закликами закрити продаж квитків та скасувати шоу. Киргизький політолог Алмаз Тажибай назвав вокаліста людиною, яка пропагує війну та смерть.
"Нехай влада КР не впускає на прекрасний киргизький Іссик-Куль людину, яка пропагує війну і смерть. "Рюмка водки" (так називає Тажибай Лепса, – ред.) гроші, які збирає з концертів, витрачає на нагородження тих, хто вбив українців. Якщо громадян Росії, які підтримують війну, впустять в країну, то ми приєднаємося до російських агресорів!", – написав політичний діяч у своєму Facebook.

Під його постом читаємо коментарі користувачів мережі: "Слідом за кораблем...", "Такі відморозки не повинні ступати на нашу святу землю! Ось такі пропагандисти війни, найманці кровожерного Путіна".

Крім того, концертна програма Григорія Лепса в Узбекистані, запланована на 23 жовтня, також не відбудеться. Після негативної реакції громадян організатори відмовилися проводити захід.
Нагадаємо, нещодавно Лепс разом з Басковим заявили, що вони готові виплачувати російським військовим мільйон рублів за підбитий танк Leopard на території України. До цієї "шляхетної ініціативи" нібито приєднаються й інші артисти та медійні особи Російської Федерації, які стануть спонсорами виплат.
Як раніше писав OBOZREVATEL, Григорій Лепс відвідав госпіталь у тимчасово окупованому Донецьку і видав, що його музика допомагає краще за ліки. Компанію йому склала уповноважена з прав дитини у РФ Марія Львова-Бєлова, ордер на арешт якої видав Міжнародний кримінальний суд у Гаазі.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Розвідка США розсекретила дані про американські біолабораторії в Україні 14 июня 2026
Одна з українських біолабораторій могла зберігати небезпечні патогени і залишалася під загрозою захоплення Росією.
Експерти дали поради, котрі допоможуть менше нервувати під час стресу 13 июня 2026
Так, стрес буває у всіх, але як при цьому менше нервувати?
Війська США проводять танкери через Ормузьку протоку 13 июня 2026
Після розмінування акваторії операція дозволила забезпечити прохід "понад 20 суден" за ніч, заявив міністр внутрішніх справ США.