17 марта 2013
Президент Виктор Янукович поручил Минэкономразвития в июле 2013 года разработать программу сотрудничества со странами Таможенного союза Единого экономического пространства на среднесрочную перспективу. Об этом говорится в утвержденном президентом нацплани действий на 2013 год по внедрению программы экономических реформ.
Также президент поручил Минэкономразвития до конца декабря 2013 года разработать проект договора о торговле услугами стран-участниц СНГ.
Как сообщали Ukranews, ранее президент Виктор Янукович заявил, что Украина могла бы сотрудничать с Таможенным союзом, имея статус наблюдателя.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
ukranews.com
← Вернуться на предыдущую страницу
Microsoft додала ШІ-агента на панель завдань Windows 11 20 апреля 2026
Компанія Microsoft підтвердила, що не планує відмовлятися від впровадження ШІ-агентів у Windows 11 і має намір продовжувати додавати такі інструменти на панель завдань. Це означає, що користувачі зможуть викликати ШІ-агентів прямо з панелі завдань, включаючи сторонніх ШІ-агентів. Однак ця функція буде опціональною і за замовчуванням залишиться вимкненою.
Сухофрукти, які покращують роботу мозку, серця та судин 19 апреля 2026
Якщо вживати якісні фініки, то вони підуть лише на користь.
Резонансне вбивство двох дівчат на Подолі: у Києві суд виніс остаточний вирок злочинцю та його спільниці 19 апреля 2026
Резонансне вбивство двох дівчат на Подолі: у Києві суд виніс остаточний вирок злочинцю та його спільниці Злочинець відбуватиме покарання довічно, а його спільниця проведе за ґратами 13 років