Японські депутати пожертвували частину зарплати на ЗСУ

23 марта 2023

Японські депутати зібрали 1,2 мільйона доларів на допомогу для ЗСУ. Про це у вівторок, 21 березня, повідомив посол України у Японії Сергій Корсунський.
 
Він зазначив, що депутати змогли зібрати гроші завдяки вирахуванням зі своїх зарплат. На них, зокрема, було придбано автомобілі для ЗСУ.
 
"Сьогодні у нас маленька приємність (крім великої - візиту премʼєр-міністра Кішіди до Києва). Група депутатів верхньої палати парламенту Японії від опозиційної партії Відродження за рахунок відрахувань від своєї зарплати створила фонд 1,2 млн. доларів, на які придбала 20 траків Тойота Хелікс і два контейнери корисної продукції для наших ЗСУ", - повідомив Корсунський.
 

За його словами, Україну у парламенті Японії підтримують як провладні депутати, так і опозиційні партії.
 
Нагадаємо, у вівторок, 21 березня, прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда прибув до Києва, щоби провести переговори з президентом України Володимиром Зеленським.
 
Зеленський підбив підсумки зустрічі з Кішідою

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Україна отримає 100 бронемашин VAMTAC від Іспанії 24 апреля 2026

Україна отримає 100 бронемашин VAMTAC від Іспанії

"Найкрасивіша знаменитість в світі" зʼявилася на червоній доріжці в грайливій сукні зі сміливим декольте 24 апреля 2026

"Найкрасивіша знаменитість в світі" зʼявилася на червоній доріжці в грайливій сукні зі сміливим декольте. Фото Актриса відвідала прем'єру фільму "Диявол носить Prada"

Ціни на проходження Панамським каналом сягнули рекорду - FT 24 апреля 2026

Бблизько 70% суден, що проходять через Панамський канал, використовують шлюзи Panamax. Ціни на аукціонах зросли майже в 10 разів з початку війни з Іраном.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше