10 октября 2022
Співачка Марія Яремчук, яка у 2018 році пішла зі сцени через низку психологічних причин і знов повернулася до творчості, показала себе у мережі.
У сторіс в Instagram виконавиця вперше за 4 роки зробила селфі.
Нагадаємо, у березні Яремчук презентувала першу за 4 роки пісню, яку присвятила відважним українським воїнам.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до семи років ув'язнення 26 июня 2026
Їй було пред'явлено звинувачення в отриманні хабарів за посередництво та прийнятті дорогих подарунків в обмін на призначення на посади та ділові послуги.
Український актор зізнався, що в юності був закоханий у Лесю Нікітюк 26 июня 2026
Український актор Іван Білаш розповів, як вже у 17 років знайшов собі підробіток на телебаченні."Було літо, всі шукали підробіток, і я теж...
Apple готує новий гаджет, якого ще ніколи не випускала 26 июня 2026
Apple готує новий гаджет, якого ще ніколи не випускала