Ярославська показала, що робила у шоломі на висоті 600 метрів. ВІДЕО

10 июля 2020

Любителька подорожувати та фотографуватися, дружина харківського олігарха Марина Ярославська спробувала нову для себе розвагу.

Мати трьох дітей політала на параплані з інструктором на висоті 600 метрів.

Відео екстремальної розваги Марина зняла у процесі та виклала його у своєму Instagram.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Google відновила роботу спам-фільтра та автоматичної сортировки листів у Gmail 26 января 2026

В кінці цього тижня користувачі поштового сервісу Google Gmail помітили, що деякі рекламні повідомлення, зазвичай переміщувані в папку «Промоакції», почали з'являтися в папці «Вхідні». З якоїсь причини рекламні листи не фільтрувалися належним чином і переміщувалися в основну папку з повідомленнями, про що свідчили численні пости користувачів на форумах Google та Reddit. Google визнала наявність проблеми і на даний момент її усунула.

Іванна Онуфрійчук в Одесі здійснила свою мрію з дельфінами 26 января 2026

Телеведуча Іванна Онуфрійчук під час свого перебування в Україні завітала в Одесу, де здійснила свою дитячу мрію - поплавала з дельфінами у дельфінарії.

Понад 80% підприємств Білорусі виконують оборонні замовлення РФ - розвідка 26 января 2026

Білорусь стала тилом Росії, постачаючи зброю. Також у Службі зовнішньої розвідки розповіли, скільки у РФ є Орєшніков.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Medosmotra.net 4.4
Medosmotra.net

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше