1 августа 2023
Колишня дружина харківського олігарха Олександра Ярославського, Марина, незважаючи на розлучення, не змінила свій розкішний спосіб життя.
Жінка продовжує подорожувати та відпочивати на дорогих курортах.
Зараз вона, наприклад, постить фото з Капрі, де перебуває зі своїми дітьми від екса.
Нагадаємо, у квітні Ярославська з трьома дітьми була в Нью-Йорку та Вашингтоні. А в червні вона навідувалася у рідний Харків уперше за час повномасштабного вторгнення.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
История и популярность мужской барсетки 26 февраля 2025
Современный мужской гардероб включает не только одежду, но и удобные аксессуары, которые помогают сохранять порядок и комфорт в повседневной жизни. Одним из таких аксессуаров является сумка-барсетка
Google відкрила ШІ-помічника програміста Gemini Code Assist для всіх безкоштовно та майже без обмежень 26 февраля 2025
Google відкрила ШІ-помічника програміста Gemini Code Assist для всіх безкоштовно та майже без обмежень
У Литві на дрони для України зібрали понад 5 млн євро 26 февраля 2025
Це вже третя акція солідарності Radarom! За дві попередні акції підприємства і жителі країни пожертвували загалом 22,8 мільйона євро.