29 декабря 2014
Кабинет министров Украины согласился отложить введение электронного администрирования НДС до 1 февраля 2015 года. Об этом заявив премьер-министр Украины Арсений Яценюк во время доклада в Верховной Раде Украины.
Также он заявил, что зернотрейдеры не будут получать возмещение НДС.
"Возмещение НДС. Мы оставили специальную систему дотаций для производителей. Зернотрейдеры не будут получать возмещение НДС. Такое право будет только в производителей сельхозпродукции '', - Отметил А.Яценюк
Премьер также подтвердил, что ставка налога на пассивные доходы (депозиты) повысится до 20%.
Как сообщалось, Рада приняла согласованные с Кабмином изменения в Налоговый кодекс.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
mignews.com.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Музичні видавці вимагали від Anthropic 3 мільярди доларів за «гучне піратство» 31 января 2026
Група музичних видавців на чолі з Concord Music Group та Universal Music Group (UMG) подала судовий позов проти компанії Anthropic, звинувативши розробника штучного інтелекту в незаконному скачуванні понад 20 000 захищених авторським правом музичних творів. Позивачі стверджують, що компанія використовувала піратські методи для отримання доступу до пісень, текстів і нот.
Android 16 поширюється швидше за свого попередника — нова ОС зайняла 7,5 % Android-пристроїв по всьому світу 31 января 2026
Google нерегулярно оновлює дані про поширеність різних версій Android — попереднє оновлення було випущене в квітні 2025 року. На той момент 27,4 % пристроїв працювали під управлінням Android 14, і лише 4,5 % — на базі Android 15. На 1 грудня 2025 року ситуація суттєво змінилася — за даними Google, на 7,5 % пристроїв тепер встановлено найновіший Android 16.
Названо планшет, який може замінити ноутбук: Xiaomi анонсувала Redmi Pad 2 Pro 31 января 2026
Названо планшет, який може замінити ноутбук: Xiaomi анонсувала Redmi Pad 2 Pro