15 декабря 2025
В соцмережах з'явились епічні кадри падіння російського Ан-22 в Івановській області, що сталось 9 грудня. Зазначимо, що офіційного підтвердження справжності запису немає.
За офіційною інформацією, судно тільки пройшло капітальний ремонт і здійснювало випробувальний політ.
Інцидент стався через технічну несправність літака, який перебував в експлуатації понад 50 років.
Ан-22 – найбільший у світі турбогвинтовий літак. Призначений для перевезення на великі відстані важкого та великогабаритного озброєння, військової техніки та військ, а також для десантування парашутним та посадковим засобами повітряних десантів. Він може підняти вантаж до 80 тонн. Загалом у Росії було чотири таких літаки і два перебували на зберіганні.
Раніше цього року у Росії розбився штурмовик Су-25. Катастрофа сталася під час виконання планового навчально-тренувального польоту. Пілот катапультувався і вижив.
Також у жовтні в Липецькій області Росії розбився винищувач МіГ-31. У літака, який потенційно може бути носієм ракет Кинджал, відмовила система випуску шасі.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Селфі в бікіні, воркаут та час із мамою: MamaRika показала травневі фото 14 мая 2026
37-річна співачка MamaRika замилувала весняними фото зі своєю мамою, сином і чоловіком і показала їхні розваги, а ще зірка похвалилася фігурою у купальнику та під час тренування у залі
Samsung збільшила випуск Galaxy S26 через несподівано високий попит 14 мая 2026
Samsung збільшила випуск Galaxy S26 через несподівано високий попит
Нова мобілізація "доб’є" економіку РФ - розвідка 14 мая 2026
Масове вилучення росіян із економіки в умовах дефіциту кадрів лише погіршить ситуацію в Росії.