Джордж Клуні розкрив, яка погана звичка може вбити його: він втратив 8 родичів через це

23 февраля 2025

Голлівудський актор Джордж Клуні, відомий за роллю у "Бетмені" та безлічі інших культових фільмів, розповів про свою складну боротьбу з курінням. Попри те, що він втратив вісьмох членів своєї родини через рак легенів, зірка все ж повернувся до цієї звички заради підготовки до своєї нової ролі.

В інтерв'ю New York Times він зізнався, що саме готується до вистави "Добраніч, і нехай щастить", театральної адаптації його ж фільму 2005 року. Для ролі журналіста Едварда Р. Марроу, який був завзятим курцем, актор змушений палити. Клуні зізнався, що намагається приховувати цю шкідливу звичку від своїх дітей і виходить на вулицю, щоб зробити кілька затяжок.

"Вісім дядьків і тіток померли від раку легенів – це велика біда", – розповів актор.

Знаменитість уточнив, що має намір перейти на трав'яні сигарети, коли офіційно почне виступати на сцені наступного місяця.

Він зазначив, що його сім'я має трагічну історію, пов’язану з курінням: вісім його дядьків і тіток, зокрема знаменита співачка та акторка Розмарі Клуні, померли від раку легенів. Однак його батько, який ніколи не палив, нині здоровий і має 91 рік.

"Мій тато єдиний, хто не курив, і йому 91", – додав Джордж Клуні.

У фільмі "Добраніч, і нехай щастить" він вже стикався з критикою через сцени з курінням, проте відстоював їхню історичну достовірність.

"Я відповів: "Ну, вони всі померли від раку легенів – ви не можете не робити те, що є фактичною правдою", – ствердив актор.

Раніше OBOZ.UA писав, що українець Олександр Рудинський знявся у шпигунському серіалі Джорджа Клуні "Агентство". Прем'єра перших двох епізодів відбулася 29 листопада на стрімінговому сервісі Paramount+.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Гнійник біля нігтя: як лікувати та уникнути ускладнень 23 февраля 2025

Захворювання може призвести до зміни форми чи втрати нігтя.

Британія готує "потрійний удар" по Росії - ЗМІ 23 февраля 2025

Британський прем'єр-міністр Кір Стармер "кине виклик" американському президенту Дональду Трампу, стверджують джерела.

Зрадник Антон Лірник, який просив допомоги у Путіна, став "іноагентом" в Росії 23 февраля 2025

Зрадник Антон Лірник, який просив допомоги у Путіна, став "іноагентом" в Росії: що йому загрожує Комік відреагував на новий статус

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ліки 1.7
ліки

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше