5 мая 2025
Колишній учасник гумористичного шоу "Вар’яти" Володимир Жогло відкрито розповів про непростий шлях, який довелося пройти заради здоров’я. Він зізнався, що пережив серйозне хірургічне втручання – баріатричну операцію зі зменшення об’єму шлунка, після якої схуд на 54 кілограми менш ніж за пів року. Станом на зараз у нього залишилося лише 20% шлунка.
Жогло розповів в інтерв'ю "Розмова", що впродовж багатьох років чув зауваження від знайомих, глядачів і навіть незнайомих людей щодо своєї ваги. Багато хто відверто хвилювався за його здоров’я, і ці переживання були небезпідставними: гуморист мав діабет другого типу, проблеми з режимом сну, харчуванням, а також із серцево-судинною системою. Питання про зміну способу життя стало гострим – і фактично питанням виживання.
"Було два варіанти виходу з цієї ситуації. Один із них – дуже різко і самостійно взятися за себе і піти шляхом абсолютної зміни способу життя, що дуже складно. Загалом, класичні методи, але з урахуванням, що в мене був діабет другого типу, є конкретна дієта № 9. Я розумів, що через мою зайнятість чи специфіку діяльності дуже важко дотримуватися режиму. Я б не зміг цього зробити. До того ж я дуже рідко відмовляю, коли кажуть: "Спробуй це смачненьке". А як відмовити, коли воно справді смачне? Ми поспілкувалися з дружиною, і вона наполягла на другому варіанті – піти на операцію (баріатрична)", – розповів гуморист.
За словами артиста, хірургічне втручання провели 1 грудня 2024 року. Його шлунок зменшили на 80% – залишилося лише 20%, і саме завдяки цьому організм почав споживати значно менше калорій. Перші два тижні після операції він взагалі не міг вживати тверду їжу – лише рідину. Зараз же його порції не перевищують 150 грамів за раз.
"Усе працює так, як працювало раніше. Просто відбувається дефіцит калорій. Перші два тижні ти взагалі нічого не їси й далі поступово. Зараз я не можу за один раз вживати більш як 150 грамів їжі. Це єдине моє обмеження, хоч я їм усе, але в дуже маленьких порціях. Мені вистачає, я наїдаюся і насичуюся", – поділився він.
Попри ефективність методу, Жогло зізнається, що далеко не кожен може дозволити собі таку операцію. Вона дороговартісна, і в Україні її часто використовують не лише для зниження ваги, а й у складних медичних випадках, зокрема при онкологічних діагнозах.
"Я не міг собі цього дозволити. І навіть на момент операції в мене вже була ситуація по здоров'ю, коли лікар мені сказав: я не знаю, скільки ще в такому режимі ти зможеш жити далі, я не можу дати тобі якихось гарантій, чи це пів року, чи це п'ять років, чи це десять років. Може, через два тижні ти вже будеш інсулінозалежний. Може, в тебе через пів року проявиться тромбоз. Можливо, в тебе через два місяці буде ішемічна хвороба серця. Я цього не знаю, передбачити не можу. Тому зараз, поки ми можемо все виправити, будь ласка, подумай", – розкрив Жогло причину, яка змусила його передумати щодо операції.
Станом на зараз гуморист не займається спортом і не дотримується жорстких дієт, але дотримується режиму харчування, який автоматично обмежує його споживання через зменшений об’єм шлунка. Завдяки цьому йому вдалося досягти результату в мінус 54 кг – і процес ще триває.
Раніше OBOZ.UA писав, що Ектор Хіменес-Браво приголомшив спортивною фігурою і розсекретив свою вагу після схуднення. У свої 53 роки зірка "МастерШефу" демонструє неабияку фізичну форму та мотивує інших працювати над собою.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Німеччині підтримують заборону АдН 5 мая 2025
Нині 61% громадян ФРН вважають АдН правоекстремістською партією. Не погодилися з таким визначенням 31% респондентів.
Зірка "Вар'ятів" розповів про важку операцію, через яку скинув 54 кг: залишилося 20% шлунку 5 мая 2025
Зірка "Вар'ятів" розповів про важку операцію, через яку скинув 54 кг: залишилося 20% шлунку Гуморист мав значні проблеми зі здоров'ям
Юлія Саніна заступилася за чоловіка, який з початку великої війни живе за кордоном, і розгнівала мережу. Відео Він не повернувся до України після початку повномасштабної війни