Зірка серіалу «Еліта» Естер Експозіто стала новою BVLGARI Girl

23 июня 2020

Зірка серіалу «Еліта» Естер Експозіто стала новим обличчям ювелірного Дому BVLGARI. Про співпрацю з брендом акторка повідомила в своєму 23-мільйонному Інстаграмі: «Щаслива приєднатися до родини BVLGARI! 

Дякую цій чудовій команді», — написала дівчина та опублікувала фото в коштовних прикрасах. Нагадаємо, що племінниця принцеси Діани леді Кітті Спенсер також є амбасадоркою бренда.

jetsetter.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Автобус Кишинів – Київ: надійне міжнародне сполучення для комфортної поїздки 16 апреля 2025

Зручна подорож до столиці України. Автобусний маршрут Кишинів – Київ — один із найактуальніших напрямків для пасажирів, які їдуть з Молдови до України

З антен для "шахедів" майже зникли американські компоненти - ЗМІ 8 апреля 2025

Нові CRP-антени для дрона Гєрань-2 мають тільки два чіпи американського виробництва, зазначають розвідники.

Росія різко збільшила вплив РПЦ в Африці - ЦПД 8 апреля 2025

За три роки роботи екзархату РПЦ на континенті було відкрито парафії у 30 країнах, половина з яких з’явилась у 2022 році.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Володимир 0.1
Володимир

Отзывов: 1

luxnet.io 0.1
luxnet.io

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше