9 февраля 2021
Подружжя телезірок Катерина Осадча і Юрій Горбунов мають заміський будинок у селищі Романків поблизу елітного Козина.
І там само поруч із ними живуть Олексій Потапенко і Настя Каменських.
Як виглядають будинки зіркових сусідів з неба, показали кореспонденти "Страны".
Судячи з виписки з реєстру прав на нерухомість, Потап ще у 2017 році купив 13,5 соток землі, на яких зараз стоїть двоповерховий особняк з каменю в італійському стилі. На задньому дворі засклена тераса, будиночок для барбекю і басейн з лаунж-зоною.
Ділянка Осадчої і Горбунова за розмірами така сама, як і у їхніх зіркових сусідів - 13.5 соток. Але на їхній землі одразу дві споруди: хазяйський будинок і гостьовий будиночок.
До речі, судячи з постов в Instagram, обидва подружжя частенько ходять одне до одного у гості. До того ж, Потап є хрещеним батьком сина Осадчої і Горбунова, Івана.
Нагадаємо, нещодавно так само з неба показували маєток Софії Ротару.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Юрій Великий підкорив мережу пародією на Ларису Доліну, яка дружила з "Кварталом 95" 14 января 2026
"Доведеться знову по саунах їздити..." Юрій Великий підкорив мережу пародією на Ларису Доліну, яка дружила з "Кварталом 95" Путіністка остаточно програла суд за свою розкішну московську квартиру
Трамп заявив, що допомога Ірану "на підході" 14 января 2026
Американський лідер дав зрозуміти, що він допоможе протестувальникам "зробити Іран знову великим".
ТОП 3 IT-Школы Украины 14 января 2026
Обзор трех it-школ Украины. Анализ курсов программирования по семи критериям, которые помогут вам определиться с выбором учебного заведения и направлениям