23 июля 2024

Правоохоронці повідомили про підозру мешканцю Бориспільського району Київщини, який, за інформацією слідства зґвалтував неповнолітню доньку. У момент злочину чоловік перебував у стані сп’яніння.
Про це розповіли в пресслужбі Київської обласної прокуратури. Підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі.
"За даними слідства, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, підозрюваний вчинив насильницькі дії сексуального характеру щодо 15-річної доньки, з якою перебував за місцем свого проживання. Після цього чоловік зґвалтував її. На ранок дівчина розповіла все матері, яка і звернулась до правоохоронців", – розповіли в пресслужбі.
За фактами зґвалтування та сексуального насильства відкрито кримінальні провадження, а затриманому повідомили про підозру. За клопотанням прокуратури йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, у Києві судитимуть чоловіка, який, за версією слідства, розбещував 13-річну дівчинку та вчиняв відносно неї сексуальне насильство. Зловмисником виявився чистильник акваріумів.
Як повідомляв OBOZ.UA, правоохоронці повідомили про підозру у розбещенні 14-річного хлопця колишньому працівнику коледжу Києва. За інформацією слідства, зловмисник скоїв щодо підлітка розпусні дії.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Запас ходу електрокарів можуть збільшити в рази: що відомо про новий двигун 18 декабря 2025
Запас ходу електрокарів можуть збільшити в рази: що відомо про новий двигун
Татарінцева поділилася рецептом фітнес версії популярної шоколадки без цукру 18 декабря 2025
35-річна гімнастка Наталія Татарінцева зізналася, що просто обожнює шоколадку Kinder Country, а особливо її фітнес версію. Саме таким рецептом знаменитість вирішила поділитися з фанами.
Теракт у Сіднеї: наймолодшою жертвою стала українська дівчинка 18 декабря 2025
Сім'я 10-річної Матильди переїхала в Австралію ще в 2014 році, побоюючись війни з РФ на тлі окупації росіянами Криму.