З аеропорту Варшави евакуювали людей через пасажира, який віз гранату

28 августа 2023

З варшавського аеропорту ім.Шопена евакуювали близько 400 людей через чоловіка, який перевозив гранату і чотири патрони. Про це 28 серпня повідомляє RMF FM.

Зазначається, що у понеділок близько 15.05 за місцевим часом під час огляду ручної поклажі 41-річного громадянина Південно-Африканської Республіки, який прямував з України до Дубаю, було виявлено чотири набої калібру 5,56 міліметра.

На цій підставі провели огляд зареєстрованого багажу пасажира, в якому знайшли бойову гранату.

У зв'язку з інцидентом черговий аеропорту прийняв рішення про зупинку руху та евакуацію термінала вильоту. До 16.00 ситуація нормалізувалася.

Громадянина ПАР затримали прикордонники, у вівторок його мають доставити у суд.

Раніше повідомлялося, що лідер норвезької лівої партії Rødt Бьорнар Мокснес пішов у відставку на тлі скандалу з крадіжкою окулярів в аеропорту Осло.

korrespondent.net

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Іраку звільнили викрадену американську журналістку - Рубіо 9 апреля 2026

Журналістка, яка проживає в Римі (Італія), висвітлювала конфлікти в Афганістані, Іраку та Сирії, вона працювала для багатьох видань.

Декілька причин придбати нерухомість у Чорногорії 9 апреля 2026

Придбання нерухомості за кордоном уже давно перестало бути розкішшю — сьогодні це стратегічне рішення для збереження капіталу, отримання доходу та підвищення якості життя. Однією з найпривабливіших країн для цього є Чорногорія

Мангал — незамінний атрибут заміського відпочинку 9 апреля 2026

Дізнайтесь, як обрати мангал для дому та відпочинку. Поради, переваги та ідеї для комфортного барбекю за містом.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

- 5.0
-

Отзывов: 1

Global Repatriation Group 5.0
Global Repatriation Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше