15 июня 2022
Невдалою виявилася спроба міністра закордонних справ Дмитра Кулеби повернутися до спорту.
Через бажання покращити фізичну форму він її навпаки погіршив, опинившись у гіпсі.
Але, як запевнив міністр в Instagram, часу вибувати з лав у нього немає.
"Тут могла бути історія про ворожу ДРГ. Але насправді я просто пошкодив ногу, намагаючись вперше з початку війни відновити заняття спортом. Неприємності трапляються, але з ніг мене не зіб’ють. Часу вибувати з лав зараз немає". - заявив Кулеба.
"Продовжуємо активно працювати та втілювати пріоритети Президента: тягнути важку зброю, закручувати РФ санкційні гайки, витискати статус кандидата для України. Навіть на милицях і одній нозі — вперед до Перемоги", - наголосив 41-річний міністр.
Нагадаємо, у квітні Кулеба прихистив цуценя, яке вдалося вивезти з Маріуполя.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В ЄС відреагували на пропозицію США послабити санкції проти Росії 11 марта 2026
Тиск на РФ має продовжуватися, попри ситуацію на Близькому Сході, наголосив єврокомісар Валдіс Домбровскіс.
Видовжують ноги та підкреслюють талію: який вигляд мають улюблені штани Вікторії Бекхем 11 марта 2026
Видовжують ноги та підкреслюють талію: який вигляд мають улюблені штани Вікторії Бекхем Зірка вкотре зробила ставку не на джинси
Вчені намацали шлях до «ідеального скла» зі властивостями алмаза та металу 11 марта 2026
Дослідники зі США знайшли теоретичну можливість пояснити парадокс кінця 40-х років минулого століття — секрет «ідеального скла», або парадокс Кауцмана. У 1948 році Уолтер Кауцман припустив існування аморфного матеріалу з мінімальною (майже нульовою) ентропією, який при цьому зберігає хаотичне розташування частинок, але має виняткову стабільність і впорядкованість. Це був би чудовий матеріал, але його так і не створили.