З початку деокупації на Київщині виявили 1374 тіла українців

12 мая 2023

З початку деокупації Київської області на території регіону було знайдено 1374 тіла українців. Згідно з висновків експертів, 717 з них біли вбиті з вогнепальної зброї.

Про це розповів очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов, передає "Укрінформ". На деокупованих територіях було виявлено 15 місць масового захоронення людей.

"Із моменту деокупації (на Київщині. – Ред.) вже знайдено 1374 тіла наших співвітчизників. За даними експертів, 717 людей вбито з вогнепальної зброї. На жаль, дотепер залишається невпізнаним 191 тіло. Зниклими безвісти вважається 281 особа", – розповів Нєбитов.

Генерал поліції додав, що на території Київської області було виявлено 15 місць масового захоронення людей, а також встановлено три місця, де катували громадян України.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, яке розпочалося 24 лютого 2022 року, внаслідок дій російських загарбників загинув щонайменше 8791 мирний українець. Лише за останній тиждень, з 1 до 7 травня 2023 року, російська агресія забрала життя 58 людей.

Як повідомляв OBOZREVATEL, правоохоронці Київської області внесли до бази "Воєнний злочинець" 5,6 тисячі російських окупантів. Загалом вона налічує понад більше 200 тисяч військових країни-терориста РФ.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У мережі показали унікальний памʼятник на могилі зірки "Ліги сміху", який загинув у бою 7 апреля 2026

Дрон, мікрофон і слова з пісні Гіги: у мережі показали унікальний памʼятник на могилі зірки "Ліги сміху", який загинув у бою Гумориста не стало у 2023 році

Навколо Сема Альтмана розгорівся потужний скандал — розслідування показало, що він социопат і патологічний брехун 7 апреля 2026

OpenAI знову опинилася в центрі скандалу, пов'язаного з питаннями довіри до керівництва. Приводом стала нова публікація про голову компанії Сема Альтмана, після якої обговорення ризиків ШІ змістилося від самої технології до тих, хто приймає ключові рішення. У фокусі виявилися старі претензії до відвертості Альтмана, нові свідчення його колишніх колег та власний звіт OpenAI про можливі тяжкі наслідки широкого впровадження ШІ.

Україна вперше числом атак дронів обійшла РФ - ЗМІ 7 апреля 2026

Довгострокові зусилля Києва з розвитку дронів і ракет починають давати результат, зазначає ABC News.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше