19 июня 2023

На водоймах Києва з початку 2023 року загинуло 12 осіб. На щастя, вдалось врятувати 7 громадян, з яких одна – дитина.
Про це повідомили в пресслужбі столичної Державної служби з надзвичайних ситуацій. Цього року пляжний сезон у столиці не відкривали.
Як розповіли у ДСНС, за 2023 рік у столиці загинули 12 громадян, 7 врятовано, з них – одна дитина. За минулий рік у водоймах в Україні загинуло 374 особи, з них – 24 дитини. Врятовано – 174, з них – 28 дітей.
"Цьогоріч у Києві пляжний сезон закритий. Тож ми переконливо закликаємо людей дотримуватися правил безпеки, якщо хтось все ж таки вирішив купатися у водоймах!" – зауважили в пресслужбі.
Нагадаємо, в Оболонському районі Києва в четвер, 25 травня, на озері Горащиха потонув чоловік. Тіло загиблого виявили на глибині 8 метрів. У Голосіївському районі столиці у вівторок, 30 травня, рятувальники виявили в озері на глибині 7 метрів тіло чоловіка. Подія сталась поблизу вулиці Ставкової.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Дарницькому районі Києва в озері "Сонячне" виявили потопельника. Тіло загиблого було на глибині 6 метрів і на відстані 35 метрів від берега.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Я не така, я берегинька!": Ірена Карпа підняла тему хейту від жінок і запропонувала піти у дупу 1 мая 2026
45-річна артистка відреагувала на хейтерський коментар щодо своїх грудей та вульгарності. Що вона відповіла
Хвороби, які можуть розвиватися на фоні менопаузи 1 мая 2026
Менопауза може збільшити ризик певних хвороб у жінок.
Відмова від школи, два шлюби і звання "ядерної": цікаве про Анну Вінтур, яка змінила світ моди 1 мая 2026
Дізнайтеся цікаве з біографії Анни Вінтур. Кар’єра, реформування Vogue, особисте життя та чому стала прототипом "Диявол носить Prada 2".