24 мая 2023

Дружина київського наркодилера Юрія Чернецького, співачка Інна Воронова, яка зняла та опублікувала роботу української ППО, вийшла на звʼязок, щоб відповісти на всі запитання підписників. Один з них поцікавився, чому українці цькують виконавицю, яка вказала геолокацію та у всій красі "злила" позицію захисників неба, але не так затято хейтять акторку Ксенію Мішину, яка також потрапила в скандал через необачну публікацію.
Воронова, яка вже мала розмову з СБУ, заявила, що "за Мішину заплатили" і заборонили згадувати її в публікаціях. Про це OBOZREVATEL стало відомо з її прямого ефіру в Instagram (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).
"Чому Мішину не цькують? Бо за неї, кажуть, заплатили. Black List чи щось таке. Щоб її не можна було публікувати. Хоч вона з того ж "Комфорт Тауна" нібито", – видала Воронова.
Нагадаємо, що в скандал з публікацією відео з роботою ППО Мішина потрапила 16 травня, коли Росія влаштувала черговий масований обстріл столиці. Тоді акторка різко відповіла хейтерам, а відео швидко видалила.
СБУ публікацією не зацікавилася, адже зірка зняла тільки спалахи в небі, не вказавши геолокацію. Втім, свою порцію хейту артистка отримала і вибачилася за необачний вчинок.

Водночас Воронова вказала, звідки знімала роботу ППО, тож її відео швидко "розтягнули" пропагандисти. Вирахувати позиції українських захисників за її роликом виявилося дуже легко. Після гучного скандалу вона видалила ролик зі "щирими" вибаченнями та продовжила вести блог.
Варто зауважити, що українці обурилися через поведінку співачки та закликали покарати її за порушення закону.
Як писав OBOZREVATEL, Служба безпеки України встановила особи шістьох мешканців столиці, які незаконно поширювали інформацію про роботу сил ППО. Їм загрожує до 8 років позбавлення волі.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Медведєв назвав "дурниками" тих, хто не вірить у ядерну війну 30 апреля 2026
Дмитро Медведєв назвав "екзистенційним" конфлікт Росії з Європою, а європейське керівництво – "абсолютно деструктивними, недалекими людьми".
У Польщі українців затримали за торгівлю людьми та відмивання грошей 30 апреля 2026
Затримання десяти громадян України є частиною масштабнішої справи, у якій 12 осіб вже отримали остаточні вироки.
Xiaomi 17 Max здивує автономністю: подробиці напередодні травневого випуску 30 апреля 2026
Xiaomi 17 Max здивує автономністю: подробиці напередодні травневого випуску