6 марта 2025
Верховний суд США відхилив клопотання адміністрації президента Дональда Трампа про те, щоб погоджені Конгресом мільярди доларів на зовнішню допомогу зосталися замороженими. Про це повідомляє американський телеканал CNN.
В середу 5 березня Верховний суд п'ятьма голосами проти чотирьох відхилив прохання адміністрації Трампа залишити замороженими мільярди доларів, виділені на зовнішню допомогу.
Водночас суд не вказав, коли кошти мають бути розблоковані. Таким чином Білий дім може продовжити тяганину у судах нижчої інстанції.
У центрі позову – бюджет Агентства США з міжнародного розвитку, кошти якого Дональд Трамп заморозив у січні 2025 року, щоб скоротити витрати і переорієнтувати агенства на свій порядок денний.
Кілька неурядових організацій подали позов, наполягаючи, що такі дії адміністрації узурпують повноваження Конгресу щодо контролю витрат і є порушенням федерального законодавства.
Нагадаємо, наприкінці січня стало відомо, що Дональд Трамп підписав указ про призупинення на 90 днів всіх програм зовнішньої фінансової допомоги. За цей час буде проведена перевірка відповідності цих програм політичним цілям держави
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Каша, яка добре впливає на кишківник і багата антиоксидантами 7 июня 2026
Рисова каша з фруктами - це завжди хороший варіант.
Суд Швеції дозволив передати Україні судно тіньового флоту РФ 7 июня 2026
Відповідно до висновків суду, справа має ознаки ймовірного воєнного злочину. У компанії є термін у три тижні для подання апеляції.
Радбез ООН екстрено збереться щодо України 7 июня 2026
Київ розраховує на обговорення атак РФ по Україні на майданчику ООН і подальший міжнародний тиск на Москву.