18 сентября 2023

У Росії заборонили показ голлівудських фільмів "Барбі" та "Опенгеймер", оскільки вони нібито "не відповідають завданням щодо збереження та зміцнення традиційних російських духовних цінностей". Однак у країні-терористці знайшли ганебний вихід із ситуації та показали глядачам у кінотеатрі піратські версії кінострічок. Що цікаво, "нецензурні" моменти російські псевдоморалісти та фанати фальшивого культу сім'ї у фільмах заблюрили.
Так, у комедії про культову ляльку-блондинку росіяни знайшли епізод із "пропагандою ЛГБТ", який, вочевидь, вирішили небезпечним, а тому приховали від глядачів. Відповідне відео поширили у мережі.
Одним із культових та найулюбленіших моментів глядачів у фільмі "Барбі" став музичний номер Кенів. Райан Гослінг, який виконує головну роль, заспівав "сентиментальну потужну баладу в стилі 80-х" під назвою I'm Just Ken. Разом з іншими Кенами він станцював феєричний флешмоб під цю композицію. У розпал танцю двоє персонажів поцілували Гослінга в щоки. Саме цей фрагмент видався росіянам "неприйнятним".
Російські глядачі, які прийшли подивитись незаконну копію комедії, не побачили цей момент у танці Кенів – його заблюрили.

"Традиційні цінності знову врятовано!" – іронічно жартують користувачі мережі.
Нагадаємо, в країні-терористці після двох місяців обговорень та спроб показати "санкційне" голлівудське кіно вирішили все ж таки "відмовити в прокатному посвідченні фільмів "Оппенгеймер" та "Барбі". Але глядачів поспішили втішити – насолодитися кіно з-за кордону буде можливо. Росія придбала права на показ фільмів із "дружніх" Африки, Бразилії та Китаю. Подробиці – у нашому матеріалі.
Раніше OBOZREVATEL писав, що пропагандисти витратили 200 мільйонів рублів (78 млн. грн) на ганебну картину "Свідок", яка мала ввести в оману весь світ щодо геноциду українців у Бучі та Ірпені. Проте старання кремлівської кіностудії не оцінили навіть усередині країни. Стрічка з тріском провалилася в прокаті, не відбивши за перший вікенд навіть 4% із витрачених коштів.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Комік Тимошенко ошелешив сумою, яку Гайтана хотіла отримати за виступ на шоу, де збирали кошти для ЗСУ 12 мая 2026
Комік Антон Тимошенко розповів, що співачка Гайтана хотіла отримати за свій виступ на благодійному шоу чималий гонорар, але Тіна Кароль і Джамала зробили це безкоштовно. Деталі у матеріалі
Apple може готувати революційну функцію для Apple Watch до 2028 року 12 мая 2026
Apple може готувати революційну функцію для Apple Watch до 2028 року
Наречена Роналду знялася в рекламі купальників 12 мая 2026
Наречена Кріштіану Роналду, Джорджина Родрігес знялася в рекламі купальників, у які посвітила соковитим декольте і стегнами у бікіні. Звабна зірка похвалилася вигинами на ефектних фото