Захід розробляє плани на випадок ядерного удару РФ -ЗМІ

27 сентября 2022

Західні політики розробляють екстрені плани на випадок, якщо глава правлячого режиму РФ Володимир Путін нанесе ядерний удар по території України. Про це повідомляє Financial Times у неділю, 25 вересня.
 
Видання наводить слова радника президента США з національної безпеки Джейка Саллівана про те, що Кремля попереджено безпосередньо: будь-яке застосування ядерної зброї матиме "катастрофічні наслідки" для Росії. Зокрема, США разом із союзниками " дадуть рішучу4 відповідь" на подібний крок РФ.
 

Один із високопоставлених американських чиновників зазначив у коментарі виданню, що якщо президент РФ думає, що "ядерна загроза залякає Україну, змусивши її капітулювати або відмовитися від 20 відсотків своєї території, або залякає її союзників, щоб вони не допомагали Україні, то він сильно помиляється".
 
Інші західні чиновники зазначили: ядерний удар по Україні навряд чи призведе до рівноцінної відплати: вони викличуть військові дії у відповідь західних держав з метою покарати Росію.
 

Декілька офіційних осіб заявили, що якщо Путін і вдасться до ядерної зброї, то найбільш вірогідним сценарієм може бути використання тільки тактичної ядерної зброї. Вона призначена для використання на полі бою.
 
Військові експерти вважають, що Путін погрожує застосувати ядерну зброю для того, щоб отримати поступки. Вони також зазначають, що погана координація армії РФ від початку вторгнення в Україну передбачає: ядерні удари навряд чи змінять результат бойових дій.
 
У Міноборони України раніше повідомили, що наслідки гіпотетично можливого застосування ядерної зброї Росією можуть вплинути щонайменше на три країни НАТО: Польщу, Туреччину та Болгарію.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Польщі 16-річний підліток побив таксистку з України, чоловік якої загинув на війні 14 ноября 2025

"Кричала від болю і страху": у Польщі 16-річний підліток побив таксистку з України, чоловік якої загинув на війні Справу розслідують правоохоронці

Княгиня Шарлін у стильному монохромі з контрастною окантовкою навідалася на ювелірний ярмарок. Фото 14 ноября 2025

Княгиня Монако Шарлін 13-го листопада відвідала ярмарок ювелірних виробів "Joya" у виставковому центрі в Монте-Карло.

Volkswagen відкликає тисячі авто через серйозну несправність 14 ноября 2025

Volkswagen відкликає тисячі авто через серйозну несправність

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

RICOMA Украина 4.9
RICOMA Украина

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше