6 июля 2023

У середу, 5 липня, закінчився термін дії запобіжного заходу у вигляді домашнього нічного арешту, який обрали для відомого українського актора Остапа Ступки після ДТП у Голосіївському районі Києва. Тоді, 4 квітня, народний артист України у стані сильного алкогольного сп'яніння виїхав на зустрічну смугу та врізався у припаркований автомобіль, де перебував інший водій.
Сьогодні було призначено перше підготовче засідання у цій справі у Голосіївському районному суді. Про це OBOZREVATEL стало відомо із власних джерел у правоохоронних органах.
Попередньо, перше засідання призначили на 16.00.
OBOZREVATEL стежить за ситуацією та оновлює інформацію.
Нагадаємо, аварія сталася на вулиці Федорова у Голосіївському районі Києва. Слідчі встановили, що Ступка виїхав на зустрічну смугу та в'їхав у припарковане авто, де за кермом сидів 38-річний водій. Потерпілого терміново госпіталізували із серйозними травмами, а актор поїхав до відділення поліції.

Попередньо Ступка, як стверджують деякі інсайдери у ЗМІ, намагався "вирішити питання" з правоохоронцями, проте все одно вирушив до ізолятора. Алкотестер показав, що рівень алкоголю у крові зірки становив 1,62 проміле за норми 0,3.
6 квітня в залі Шевченківського суду актору обрали запобіжний захід. Як ми вже писали вище, народний артист України провів два місяці під нічним домашнім арештом.

Додамо, що після звільнення Ступка публічно попросив вибачення в потерпілого та пообіцяв, що всіляко йому допомагатиме з лікуванням. Пізніше і сам постраждалий дав коментар щодо цього інциденту. Він розкрив, що три дні провів непритомний у реанімації, переніс операцію та продовжує лікування, а от зірку-винуватця аварії чоловік практично не бачив, попри його обіцянки допомагати.
Як писав OBOZREVATEL, у Національному академічному театрі імені Івана Франка публічно відреагували на ДТП. Там вважають, що аварія – це не причина звільняти актора.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Удар по багатоповерхівці в РФ: зросла кількість потерпілих 21 января 2026
Двоє росіян внаслідок влучання ракети ППО перебувають у реанімації; загалом госпіталізовано дев'ять осіб.
Перрі і Трюдо на економічному форумі у Давосі замилували романтичним вайбом. Відео 21 января 2026
Американська попзірка Кеті Перрі та колишній прем'єр Канади Джастін Трюдо з'явилися разом на Всесвітньому економічному форумі в Давосі у Швейцарії.
Трамп заявив, що втратив повагу до Норвегії 21 января 2026
Глава Білого дому переконаний, що країна контролює Нобелівську премію, і вона проігнорувала "миротворчі досягнення" Трампа.