20 января 2022
Канадський телеведучий і шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво нарешті зрозумів, чому українці – такий вольовий народ.
Він просто пірнув в ополонку на Водохреща і поділився враженнями в Instagram.
"…Вольовий, свободолюбний і "нескорений" — це одразу стає ясно після того, як виринаєш із крижаної води на Водохреще. Якщо чесно, це мій перший досвід пірнання – нарешті зважився це зробити! Бажання зрозуміти, чому ця традиція така важлива для українців, у чому її сенс і як на це можна погодитися, взяло гору", - зізнався Хіменес-Браво.
Також не зрадили традицію пірнання володарка найбільших грудей країни Міла Кузнєцова та музикант Сергій Бабкін.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Швидкість понад 340 км/год: в Україні презентували новий дрон-перехоплювач Zirka 1 июля 2026
Швидкість понад 340 км/год: в Україні презентували новий дрон-перехоплювач Zirka
Помер зірка "Гаррі Поттера" Майкл Берн: зовнішність зробила його одним із найвідоміших екранних нацистів 1 июля 2026
Помер зірка "Гаррі Поттера" Майкл Берн: зовнішність зробила його одним із найвідоміших екранних нацистів Справжнє визнання Берну принесли військові драми
Указ Трампа про скасування громадянства за народженням визнаний незаконним 1 июля 2026
Рішення Верховнго суду є серйозним ударом по імміграційній програмі Трампа, адже цей документ становив основу його міграційної політики.