Залізничні перевезення в Росії впали до 15-річного мінімуму - ЗМІ

25 января 2025

Залізничні перевезення в Росії впали до мінімуму за 15 років через війну і санкції. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

Зазначається, що серед причин проблем із вантажоперевезеннями є брак пропускної спроможності мережі на сході, санкції, нестача робочої сили та скорочення інвестицій, а також обмеження доступу до запасних частин і брак локомотивних бригад.

"Раніше система працювала відмінно, але все змінилося - вантажі йдуть на схід, тепер пріоритет віддається обороні, а залізниці просто не справляються", - зазначив один із співрозмовників агенства.

Крім того, цього року "Российские железные дороги" зіткнулися з величезним стрибком процентних платежів, оскільки Центробанк підвищив вартість запозичень у спробі приборкати стрімке зростання інфляції, а компанія скорочує інвестиції приблизно на 40%.

За даними джерел, РЖД не виконали цільові показники за обсягами перевезень на Байкало-Амурській магістралі та Транссибі, які перебувають у стадії розширення. У 2024 році РЖД перевезли цими східними маршрутами близько 150 млн тонн, що менше запланованих 162 млн тонн.

Раніше стало відомо, що залізниця РФ третій рік поспіль фіксує скорочення вантажоперевезень, що пов'язано із санкціями проти Росії.

Росія на порозі економічної кризи

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Лікарі поставили зрадниці Лоліті невтішний діагноз, який може стати для неї фатальним 3 февраля 2026

"Дико боялася здохнути": Лікарі поставили зрадниці Лоліті невтішний діагноз, який може стати для неї фатальним У запроданки погіршилося самопочуття під час відпустки

У Римі херувим на фресці після реставрації став схожим на Мелоні 3 февраля 2026

Церковна влада розпочала розслідування, щоб визначити потенційну відповідальність причетних. Італійська прем'єрка вже відреагувала на курйоз.

Трамп заявив, що ніколи не був на "мерзотному острові Епштейна" 3 февраля 2026

Американський лідер заявив, що не тільки не дружив з сексуальним злочинцем, а й був жертвою його змов.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

БК-Груп 5.0
БК-Груп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше