Замах на Фіцо: підозрюваному висунули обвинувачення у тероризмі

18 марта 2025

Генеральна прокуратура Словаччини офіційно звинуватила підозрюваного у торішньому замаху на прем’єр-міністра Роберта Фіцо в терористичному нападі з обтяжливими обставинами.Про це інформує TASR у понеділок, 17 березня.

Відповідний обвинувальний акт подали до Спеціалізованого кримінального суду. За словами речниці Генпрокуратури Зузани Дробової, якщо суд визнає обвинуваченого винним, йому загрожує довічне ув’язнення.

Спершу підозрюваному інкримінували навмисний замах на вбивство, проте у липні 2024 року справу перекваліфікували на терористичний акт, що передбачає суворіше покарання.

Нагадаємо, 15 травня Роберт Фіцо пережив замах. 71-річний Юрай Цинтула кілька разів вистрелив у прем'єр-міністра Словаччини після виїзного засідання уряду в місті Гандлова.

Фіцо отримав важкі поранення і вперше з’явився на публіці лише у липні. В уряді Словаччини заявили, що після пережитого замаху прем'єр тепер буде мати постійні проблеми зі здоров’ям.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Отзывы о компании «Алюмикс ТМК»: опыт клиентов 16 апреля 2025

Отзывы о компании "Алюмикс ТМК" — производителе медицинской мебели в Украине.

Еще раз об особенностях профессиональной уходовой косметики 9 апреля 2025

Преимущества и уникальные особенности профессиональной уходовой косметики действительно ощутимы по сравнению с косметикой, которую можно приобрести в масс-маркетах

Українським біженцям загрожує втрата правового статусу в ЄС - ЗМІ 8 апреля 2025

Українці, що втекли від війни в країни Євросоюзу, опиняться в патовій ситуації після оголошення перемир'я.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Профпластик 5.0
Профпластик

Отзывов: 1

Вікторія  Рижук  
Вікторія Рижук

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше