Замовила за кордоном 2 кг наркотику під виглядом "тайського чаю": на Київщині викрили зловмисницю

17 июля 2024

Правоохоронці Київської області на гарячому затримали жінку, яка, за версією слідства, причетна до контрабанди канабісу з Таїланду. Посилку з "товаром" переслали до України під виглядом чаю.

Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної прокуратури. Зловмисниці загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

"За даними слідства, підозрювана вступила в змову з невстановленою особою з Королівства Таїланд, яка придбала там 2 кг канабісу і відправила їй. З метою приховання від митного контролю наркотичного засобу, товар запакували у чотири поліетиленові пакети з наліпками "тайський чай" і відправили жінці", – розповіли в пресслужбі.

Зловмисницю затримали під час одержання міжнародного поштового відправлення. За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури жінці повідомили про підозру за фактом контрабанди наркотиків.

Як повідомляв OBOZ.UA, київські митники виявили у міжнародному поштовому відправлені майже 2 кг психотропних речовин в вигляді концентрату так званого "напою шаманів", відомого під назвою аяваск. Посилка прямувала із Перу до столиці України.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Сергій Танчинець у день народження коханої оголосив про їхнє з нею одруження 1 января 2026

Фронтмен гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець 1-го січня привітав із днем народження свою кохану Юліану, а заразом розсекретив, що вона йому більше не наречена, а дружина.

Ветеранка Данілкіна стала переможницею благодійного випуску "Танців з зірками" 1 января 2026

Українці обрали переможців святкового благодійного випуску телешоу "Танці з зірками. Рух до життя", який вийшов 28-го грудня.

Норвежці вигадали опустити опріснювачі на морське дно — виявилося, так значно вигідніше 1 января 2026

Перший у світі комерційний підводний опріснювальний завод буде побудований біля узбережжя Норвегії в районі Монгстад норвезькою компанією Flocean. Технологія базується на розміщенні опріснювальних модулів на глибині 300–600 м під водою, де природний тиск водяного стовпа океану використовується для перекачування морської води через мембрани опріснювача, що дозволяє зменшити споживання енергії та викиди парникових газів у порівнянні з наземними установками.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Киев 129 школа 0.3
Киев 129 школа

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше